Nepadodos slimībai! Anna Sedokova piedzīvojusi smagu ”nātrenes” lēkmi

8 komentāri
Nepadodos slimībai! Anna Sedokova piedzīvojusi smagu ”nātrenes” lēkmi
INSTAGRAM

Dziedātāja, uzņēmēja Anna Sedokova ir precējusies ar basketbola zvaigzni Jāni Timmu un audzina trīs atvases. Neskatoties uz laimīgu ģimeni un veiksmīgu karjeru, Anna nespēj apkarot ”nātreni”.

Ar ierakstu sociālajā tīklā ”Instagram” Anna paziņo, ka piedzīvojusi smagāko ”nātrenes” lēkmi laika posmā kopš viņu piemeklējusi alerģiskā saslimšana.

Beidzot! Jānis Timma atpūšas kopā ar sievu Annu un dēliņu Kristianu

Romantisks mirklis Majoru pludmalē! Timma un Sedokova demonstrē savu mīlestību

“Nātrene” ir slimība, kam raksturīgi nātres dzēlumiem līdzīgi ādas izsitumi un nieze. Akūtā “nātrene” parādās ļoti strauji un ilgst no dažām minūtēm līdz vairākām stundām. Hroniska “nātrene” ilgst mēnešiem un bieži atkārtojas.

”Seja pietūka, lūpas kļuva milzīgas, plakstiņi pietūka, ķermeni pārklāja sarkani plankumi, kas tik ļoti niezēja, ka viss, ko vēlējos bija iedzert miega zāles un aizmigt,” atbalstītājiem stāsta Anna.

Mūziķe nepadodas slimībai, bet cīnās. Slimības saasinājuma dienā Anna saņēmusi spēcīgu zāļu injekciju, sekoja klīnika un ķermeņa attīrīšana, paralēli mūziķe kopā ar vīru Jāni brauc uz baznīcu, lai ”uzbruktu” slimībai no visām pusēm.

Skatuves zvaigzne apzinās, ka slimību saasinājumus izraisa psihosomatika, bet nespēj saprast, ko dara nepareizi.

”Nespēju saprast, ko tādu es nespēju pieņemt. Daru praktiski visu – samierinos, pieņemu, ateju no darbiem, atsāku darbus, meditēju, lūdzos, piedodu. Visu esmu izmēģinājusi,” aizdomājas Anna.

”Nevaru izlasīt vīra sarakstes!” Anna Sedokova izlēmusi apgūt latviešu valodu

8 komentāri