Nedēļu pēc šķiršanās no pensionāres Gogens Solncevs jau atkal gatavojas kāzām

1 komentārs
Nedēļu pēc šķiršanās no pensionāres Gogens Solncevs jau atkal gatavojas kāzām
INSTAGRAM

11. oktobrī šovmenis Gogens Solncevs un viņa sieva pensionāre Jekaterina Tereškoviča šķīra laulību. Kopā bijušie laulātie draugi nodzīvoja trīs gadus. Mākslinieks ilgi nesēroja bez pensionāres un ātri vien vien atrada jaunu sirds pavēlnieci.

Krievijas prese raksta, ka mīlnieki jau ir iesnieguši laulības pieteikumu dzimtsarakstu nodaļā. Laimīgais notikums plānots jau drīzumā – 29. oktobrī.

Iekārojamais Gogens Solncevs šķiršanās sāpes remdē ar pensijas vecuma prostitūtām

Iekārojamais Gogens šķīris laulību ar sievu pensionāri. Bijusī vēlas viņu ietupināt cietumā

Kāzas tiks svinēta bārā, un pasākumā gaidāmi arī dažādi netipiski pārsteigumi.

Banketa organizatore atklāj, ka jaunlaulātie pārsteigs viesus ar svētku torti, kas būs gatavota no zivs, un tā solās būt tikpat garda, kā viņu turpmākā kopdzīve.

Gogens sev jau izvēlējies elegantu fraku, bet viņa jaunā izredzētā – skaistu baltu kleitu.

Par līgavu mākslinieks pagaidām neko neatklāj. Zināms vien fakts, ka sieviete nav dāma pusmūžā, bet jaunāka. Pārējās detaļas par pāra iepazīšanos, gaidāmajām kāzām un dāmas personību atbalstītājiem atliek vien minēt.

Trīs gadus Solncevs nodzīvoja laulībā ar pensionāri, kura bija 29 gadus vecāka par viņu. Bijušie mīlnieki izšķīrās ar lielu skandālu.

Jekaterina paziņoja, ka Gogens bijis ar viņu dēļ mantojuma, bet iekārojamais šovbiznesa pārstāvis neslēpa, ka nespēj sadzīvot ar sievas alkoholismu.

1 komentārs