Natašas Koroļovas māte meitenīgā minikleitā nosvin 75. dzimšanas dienu

3 komentāri
Natašas Koroļovas māte meitenīgā minikleitā nosvin 75. dzimšanas dienu
INSTAGRAM

10. februārī dziedātājas Natašas Koroļovas ģimenē bija lielas svinības. Mākslinieces mamma, Ukrainā atzītā māksliniece Ludmila Poriva, svinēja 75. dzimšanas dienu. Jubilāres izvēlētais tērps, gaisīgais, meitenīgais stils pārsteidz!

Fotogrāfijas no Ludmilas jubilejas fotosesijas sociālajos tīklos publiskoja gan Nataša, gan viņas vīrs striptīzdejotājs Tarzāns.

Nataša Koroļova komentē vīra Tarzāna neuzticību

”Māmiņ! Tu mums esi zvaigzne. Tu esi unikāla un neatkārtojama. Tu esi jauna un azartiska. Tu esi profesionālis ar lielo burtu – pedagogs un pareizā ceļa rādītāja. Tavi studenti visā pasaulē radījuši unikālus radošos kolektīvus. Mīlu tevi,” svētku fotogrāfiju paraksta Nataša.

Kadros, kurus publiskoja gan mūziķe, gan striptīzdejotājs Ludmila redzama rozā mini kleitā. Kleita atkailina plecus, parādot, ka zem tērpa nav uzvilkts krūšturis.

Krāpšanas skandālam pierimstot, Tarzāns un Nataša Koroļova demonstrē savu mīlu

Vai slavas mednieks? Pirms laulībām ar Koroļovu Tarzāns centies izveidot attiecības ar citu dziedātāju

Ukrainā atzītā māksliniece neslēpj zem tilla kalniem arī savas garās, tievās kājas, bet izrāda tās sievišķīgā pozā, cenšoties izskatīties seksīga.

Kā aksesuāru māksliniece izvēlējusies kroni, parādot, kura ir īstā ģimenes karaliene. Ludmila smaida un izskatās laimīga savā jubilejā.

Fotogrāfiju komentāros vairums uzskata, ka sievietei 75 gadu vecumā nav korekti tā ģērbties, tiek uzsvērta vulgaritāte un vēlēšanās atgūt jau aizgājušo jaunību. Jubilāre tiek salīdzināta arī ar dziedātāju Borisu Moisejevu.

Kā tu vērtē mūziķes mammas tērpa izvēli?

3 komentāri