Nataša Koroļova komentē vīra Tarzāna neuzticību

0 Komentāru
Nataša Koroļova komentē vīra Tarzāna neuzticību
INSTAGRAM

Viena no karstākajām vasaras izskaņas ziņām Krievijas šovbiznesā ir striptīzdejotāja Tarzāna – īstajā vārdā Sergeja Gluško un viņa sievas, dziedātājas Natašas Koroļovas attiecības. Tarzāns pieķerts neuzticībā, beidzot Nataša komentē neuzticības faktu.

Pēc krāpšanas skandāla sākuma pagājusi vairāk nekā nedēļa. Beidzot Nataša izbeigusi klusēšanu un atklājusi savas domas par vīra neuzticību, kas piemeklējusi ģimeni pēc 17 gadiem laulībā.

Skandāls Krievijas šovbiznesā! Natašas Koroļovas vīra Tarzāna mīļākā paziņo, ka gaida bērnu

View this post on Instagram

Каждая семья проходит через кризис , из которого одни семьи выходят преображенными ,с новыми правилами и обновлённой структурой семейных ролей а другие теряют все то немногое, чем владели ! В японском языке слово Кризис состоит из 2 иероглифов один переводится Разрушение второй Шанс ! Разрушение даёт нам новый шанс ! #премьера на YouTube Наташа Королёва завтра в 12:00 #краснаяпомада #любовь #измена #ложь #сериал #жизнь @ninja_._music @kuchumova_selya @savkadesign @koroleva__ru

A post shared by Наташа Королева (@koroleva__star) on

Vai slavas mednieks? Pirms laulībām ar Koroļovu Tarzāns centies izveidot attiecības ar citu dziedātāju

”Katra ģimene iet cauri krīzēm. Daži no krīzēm iziet ārā mainījušies un pārveidojuši ģimenes struktūru un lomas, toties citi – zaudē visu,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Koroļova.

Nataša paziņo, ka japāņu valodā vārds krīze sastāv no diviem hieroglifiem – viens tiek tulkots kā iznīcība, bet otrs kā iespēja.

Pēc mūziķes domām, tas nozīmē, ka iznīcība dod jaunu iespēju.

Striptīzdejotāja sieva savas pārdomas uzrakstījusi zem pašas dziesmas, kurā skan teksts – viņš izrādījās ne tāds.

Atgādinām, ka par Tarzāna neuzticību tika paziņots vienā no Krievijas populārākajiem sarunu šoviem, kurā dejotāja mīļākā, aktrise Anastasija Šuļženko veica grūtniecības testu, kas izrādījās negatīvs.

Arī pats Tarzāns sociālajā tīklā ”Instagram” atzina neuzticību un atvainojās sievai, sakot, ka viņu savienība ir ierakstīta debesīs.

0 Komentāru