Natālija Podoļska pēc 16 gadiem attiecībās ar Presņakovu: Iemīlēšanās ir izgaisusi, ”rozā brilles” pazudušas

1 komentārs
Natālija Podoļska pēc 16 gadiem attiecībās ar Presņakovu: Iemīlēšanās ir izgaisusi, ”rozā brilles” pazudušas
INSTAGRAM

Oktobrī viens no Krievijas šovbiznesa zvaigžņu pāriem dziedātāji Natālija Podoļska un Vladimirs Presņakovs svin 16 gadus attiecībās, no kuriem 11 gadi aizvadīti laulībā. Natālija pastāsta par kopdzīvi, uzsverot, ka ar laiku viņu jūtas ir mainījušās.

Mīlnieki attiecībās ir jau sešpadsmit gadus, kopdzīves laikā dzimuši divi bērni, viņu jūtas ne reizi bija nolemtas dažādiem pārbaudījumiem, bet izturējušas visus šķēršļus un pārpratumus.

Natālija Podoļska un Vladimirs Presņakovs drīzumā kļūs par otrās kopīgās atvases vecākiem

”Esam attiecību etapā, kad idealizēt partneri, nav jēgas. Iemīlēšanās ir izgaisusi un ”rozā brilles” pazudušas, bet nekas nav mainījies attiecībās starp mums. Gadu gaitā esam kļuvuši kā viens vesels,”  Natālija.

39 gadus vecā dziedātāja un 53 gadus vecais mūziķis kāzu gadadienu nosvinēja lietderīgi, baudot atpūtu veselīga dzīvesveida sanatorijā.

Pāris apmeklēja procedūras, masāžas, dietologu konsultācijas un sportoja, to visu papildināja katram piemeklēts veselīgs uzturs. Vladimirs sūrojās, ka viņam nebija iespējas ēst saldumus, bet sieva varēja našķēties ar desertiem.

Atpūtu mīlnieki baudīja divatā, īpaši tas bija vajadzīgs Natālijai, kura diendienā ir kopā ar diviem bērniem, no kuriem mazākais ir tikai gadu vecs. Sieviete neslēpj, ka rūpes par bērniem ir pilnībā uz viņas pleciem.

”Vladimiram nav tik viegli nomainīt dēlam pamperu. Mazulis ir ļoti aktīvs un viņam neizdodas viņu savaldīt. Viņš arī pats neizrāda lielu vēlmi mainīt pamperus un es neuzspiežu. Arī naktī tētis bērnam nav vajadzīgs, bet gan mātes piens,” presei atklāja Natālija.

Presņakovs un Podoļska apprecējās 2010. gadā. 2020. gada oktobrī Natālija vīram dāvāja otro dēlu, viņu vecākajam dēlam ir seši gadi. Vladimiram ir arī pieaudzis dēls Ņikita no laulībām ar Kristīnu Orbakaiti.
1 komentārs