Mūzikas eksperts pastāsta par sacensību, kas valda starp Lobodu un Ani Lorak

Pievienot komentāru
Mūzikas eksperts pastāsta par sacensību, kas valda starp Lobodu un Ani Lorak
INSTAGRAM

Pirms trīs gadiem koncertu direktors Stas Pšenitsins izbeidza sadarbību ar dziedātāju Svetlanu Lobodu. Viesojoties raidījumā “Украïнскi сенсацiï”, viņš pastāstīja par Lobodas un Ani Lorak skatuves “karu”.

Mūzikas eksperts raidījumā paziņoja, ka mākslinieces jau gadiem ilgi sacenšas par galveno vietu uz lielās skatuves. Dāmas cīnās par sabiedrības mīlestību un uzmanību.

Ceļojuma foto: ukraiņu dziedātāja Ani Lorak bauda atpūtu Grieķijā

Dziedātāja Ani Lorak pēc mīļotā nodevības atradusi sev piecpadsmit gadus jaunāku mīļoto

Vīrietis atklāj, ka reiz abas dziedātājas sacentušās par labākās vokālistes titulu un balvu ieguvusi Loboda. Pēc statuetes saņemšanas, viņa nosūtījusi mūzikas direktoram ziņu – redzēji, kāda seja bija Lorakai?

Neskatoties uz to, ka darba attiecību izbeigšana bijusi ar skandālu, Stass paziņo, ka daiļavu cīņā uzvar tieši blondīne.

Foto: Loboda, guļot vannā, demonstrē 1,5 miljonus vērto saderināšanās gredzenu

Mūzikas eksperts uzskata, ka Loboda ir pieprasītāka ballītēs, viņai ir augstāki honorāri.

”Lai vai kā – Lobodai ir viena ļoti vāja vieta, kurā viņas konkurente ir ļoti spējīga – tas ir vokāls. Loboda ir vidēja līmeņa dziedātāja, toties Ani ir lieliska vokāliste,” tā Stass.

Mūzikas eksperts atklāj, ka Loboda nespēj visu koncertu nodziedāt ”dzīvajā”.

Viņa strādā, izmantojot gan ”dzīvo” skaņu, gan vokāla dublēšanu – balss ir ierakstīta, bet skan klusāk, un viņa dzied “pa virsu” ierakstītajai balsij.

Izmantotas tiek arī pilnās fonogrammas – skan gan balss, gan mūzika pilnā skaļumā. Šādi tiek izpildīta viena vai divas dziesmas koncerta laikā, jo mūziķei ir jāatpūtina balss.