”Mani apdāvināja ļoti dāsni!” Anastasija Voločkova nenoliedz, ka par seksu saņēmusi atalgojumu

19 komentāri
”Mani apdāvināja ļoti dāsni!” Anastasija Voločkova nenoliedz, ka par seksu saņēmusi atalgojumu
INSTAGRAM

Skandalozās balerīnas Anastasijas Voločkovas dzīvē bijušas daudzas romantikas attiecības. Balerīna neslēpj, ka reiz vīrieši viņu dāsni apdāvinājuši un viņa neredz neko sliktu, ja par mīlas priekiem samaksā.

Vēl nesen Voločkova noliedza, ka vīrieši viņai par seksu maksājuši naudu vai pasnieguši dārgas dāvanas. Nu viņa to nenoliedz, sakot, ka bijušie dāsni maksājuši par viņas mīlestību.

Džigurda par seksu ar Voločkovu: ar Nastju neriskētu ielaisties intīmās attiecībās. Šobrīd viņu ”nepavilktu”

”Zinājām, ka attiecības nebeigsies ar kāzām.” Anastasija Voločkova izšķīrusies no noslēpumainā Oļega

”Vīrieši pie manām kājām likuši dažādus dārgumus. Kāpēc man teikt, ka tā nav bijis? Kāpēc gan nē? Daudzas sievietes pašas ir gatavas maksāt par seksu, man ir paveicies, jo mani apdāvināja ļoti dāsni. Man ir bijuši tāda ranga un nozīmes vīrieši, ka nevaru nosaukt viņu vārdus, jo esmu tik ļoti pateicīga par visu. Tie ir slaveni un veiksmīgi vīrieši,” Krievijas presei atklāj Voločkova.

Balerīna atceras, ka viņu lutināja ar jahtām, privātajām lidmašīnām, naudu, īpašumiem un miljoniem vērtām rotaslietām.

”Mani vairāk nevar pārsteigt ar materiālajiem labumiem, esmu redzējusi un, saņēmusi praktiski visu,” raidījumā “ДаДа-НетНет” pastāstīja Voločkova.

Neskatoties uz redzēto un saņemto bagātību, balerīna satiekas arī ar vīriešiem, kuru ienākumi līdzinās vidusmēra algām. Šogad skaistule izbeidza attiecības ar kādu Oļegu, kurš nespēja palepoties ar miljoniem bankas kontā.

”Attiecību laikā pati pirku mums ceļojuma biļetes uz Maldivu salām, jo nevēlējos atpūsties kādā lētā kūrortā. Varu atļauties darīt tā, kā vēlos. Oļegs nav izmantotājs, bet labs cilvēks, mums bija komfortabli kopā. Diemžēl, mūsu laiks pagāja,” ar skumjām atceras Anastasija.

Balerīna cer, ka viņai vēl izdosies atrast savu vīrieti, apprecēties, izveidot laimīgu ģimeni.

”Visi glābj Anastasiju, bet viņai kļūst sliktāk un sliktāk.” Dana Borisova apsūdz Voločkovu alkoholismā

19 komentāri