”Manas pēdējās laulības!” Ņikita Džigurda otro reizi apprecējis savu bērnu māti

Pievienot komentāru
”Manas pēdējās laulības!” Ņikita Džigurda otro reizi apprecējis savu bērnu māti
INSTAGRAM

Aktieris, šovmens Ņikita Džigurda un sportiste, olimpiskā čempione Marina Anisina jau atkal savienojušies laulības saitēm. Pāris izšķīrās pirms pieciem gadiem, bet visu šo laiku palika iemīlējušies. Mīlnieki apzinās, ka nekas nav dārgāks par ģimeni.

59 gadus vecais Džigurda dzimtsarakstu nodaļā ieradās dizainera Vjačeslava Zaiceva darinātā tērpā un kažokā. Tēlu papildināja melnas brilles, kā arī gredzeni, ķēdītes un rokassprādzes ar skeletgalvām.

Džigurda izskaidro skandalozo video, kurā redzams, lietojot alkoholu un čamdot Voločkovas krūtis

View this post on Instagram

A post shared by Levan Todua (@levan_todua)

45 gadus vecā Marina priekšroku deva brūnam tērpam ar spīdumiem, kleita izmaksāja 150 tūkstošus rubļu. Tēlu papildināja kažokādas apmetnis.

”Pirms nedēļas man piezvanīja Anisina un teica – mīlu tevi un gribu precēties! Mēs nebijām runājuši un tikušies vismaz gadu. Teicu viņai, ka restorāni un bāri nestrādā. Marina nosauca mani par burvi, kurš visu spēj atrisināt. Beigu beigās visu organizēja mūsu draugi, mēs ne pirkstiņa nepakustinājām. Pēdējās laulības manā dzīvē,” tā Džigurda.

View this post on Instagram

A post shared by Levan Todua (@levan_todua)

Sieviete nenoliedz, ka piezvanījusi bijušam vīram un piedāvājusi atkal būt kopā. Pēdējais gads sportistes dzīvē bijis grūts, viņa daudz domājusi un sapratusi, ka ģimene ir jāapvieno.

Ņikita ar asarām acīs atzinās savu bērnu mātei mīlestībā un teica, ka viņi ar savu piemēru parādīs visiem šovbiznesā, ka mīla eksistē.

Pēc ceremonijas dzimtsarakstu nodaļā pāris atvēra viesu dāvanas, bet vēlāk devās uz restorānu. Dāma brūno tērpu nomainīja pret zilu un kopā ar Džigurdu dejoja, draugu dziedātās mūzikas pavadībā. Izskanēja gan romantiski hiti, gan populāri deju mūzikas skaņdarbi.

Ņikita un Marina pirmo reizi apprecējās 2008. gadā. 2009. gadā pāris kļuva par Mika Krista vecākiem, bet 2010. gadā par Evas Vladas vecākiem. 2016. gadā pāris izšķīrās un nu 2021. gadā atkal apprecējās.