Maksims Galkins atklāj, kam laulības laikā ar Allu Pugačovu nekad nežēlo naudu

1 komentārs
Maksims Galkins atklāj, kam laulības laikā ar Allu Pugačovu nekad nežēlo naudu
INSTAGRAM

Humora zvaigzne Maksims Galkins viesojās raidījumā “Вечерний Ургант” un atklāja, kam laulības laikā ar mīļoto Allu Pugačovu nekad nav žēlojis naudu. Maksims ir gatavs atdot visu, lai pāra bērni Garijs un Ļiza pilnveidotos.

Raidījumā Maksims ar lepnumu paziņo, ka viņa bērni jau tagad runā vairākās valodās, nodarbojas ar mūziku un mācās vienā no Maskavas labākajām skolām.

Video: Maksims Galkins demonstrē vēl vienu meitas Ļizas talantu

Galkina un Pugačovas bērnu surogātmāte pastāsta, ko jūt pret dvīņiem

Dvīņu tēvs domā, ka jau no atvašu pirmajiem dzīves gadiem viņu attīstībā, izglītībā ir jāiegulda, lai nodrošinātu spožu nākotni.

Slavenība neslēpj, ka šobrīd tieši uz viņa pleciem ir ģimenes uzturēšana. Viņš strādā televīzijā un iepriecina skatītājus ar savu talantu. Toties kopš koronavīrusa parādīšanās Alla praktiski neiziet no ģimenes mājvietas.

Galkins arī uzsver, ka visu savu brīvo laiku pavada kopā ar atvasēm. Bērni viņu iedvesmo, liek smieties un padara laimīgu.

Humorista bērniem arī ar jokošanu viss ir vislabākajā kārtībā, īpaši Maksims izceļ Gariju, kuru jau sauc par īstu humoristu.

Neskatoties uz vecāku bagātību, Garijs un Ļiza tiek mācīti strādāt, bērni grābj lapas, novāc ābolu ražu, stāda puķes, tīra sniegu un iesaistās dažādos mājas darbos.

Foto: Maksims Galkins un Alla Pugačova nosvin 19 gadu attiecību jubileju