Maksim menedžere: ir uzlabojumi, bet atveseļošanās un rehabilitācija būs ļoti ilga

3 komentāri
Maksim menedžere: ir uzlabojumi, bet atveseļošanās un rehabilitācija būs ļoti ilga
INSTAGRAM

Jau vairākas nedēļas dziedātājas Maksim fani uztraucas par mūziķes veselības stāvokli. Jūnija vidū mūziķi hospitalizēja un Krievijas presē parādījās informācija par veselības stāvokļa pasliktināšanos.

Krievijas prese raksta, ka neskatoties uz nopietnu plaušu iekaisumu, 38 gadus vecās dziedātājas veselības stāvoklis uzlabojas.

Publiskots video no dziedātājas Maksim koncerta, kurā viņa redzama īsi pirms hospitalizācijas

Krievijas prese: dziedātājai Maksim sākušās problēmas ar labo plaušu un sirdi

”Varu droši teikt – Maksim ir uzlabojumi. Viņu ārstē mediķu zvaigžņu sastāvs. Lieliski apstākļi, jaunākais aprīkojums. Nav nekādu šaubu – viss būs labi. Jā, ir problēmas ar plaušām, bet tās ir ikvienam, kuram Covid-19 ir skāris plaušas. Jā, ir organisma darbības traucējumi, bet pie tik smagas slimības no tā neizbēgt. Organisms ir ļoti novārdzis. Slimība var veikt savus labojumus, bet viens ir skaidrs – šobrīd mēs virzāmies uz atveseļošanos. Visdrīzāk atveseļošanās, atjaunošanās un rehabilitācija būs ļoti ilga,” tā Maksim menedžere.

Menedžere pateicās ikvienam atbalstītājam, kurš uztraucās par mūziķes veselības stāvokli.

”Nepārdzīvojiet par medikamentiem, tie ir pareizajā daudzumā, un to lietošana, kā arī sekas – tiek rūpīgi uzraudzītas,” skaidro menedžere.

Sieviete visiem vēl veselību, mieru un labsajūtu.

Dziedātāja Maksim audzina divas meitas – 12 gadus veco Aleksandru un sešus gadus veco Mariju. Meitenes ļoti pārdzīvo par mammas veselību un gaida viņu mājās.

”Atliek tikai lūgties!” Dziedātājas Maksim producente un garīgais skolotājs uzrunā atbalstītājus

3 komentāri