“Lieli dzimumlocekļi ir sastopami reti.” Agata Muceniece par seksu pēc dzemdībām

53 komentāri
“Lieli dzimumlocekļi ir sastopami reti.” Agata Muceniece par seksu pēc dzemdībām
INSTAGRAM

Aktrise Agata Muceniece, kura ir dzimusi Rīgā, bet popularitāti ieguvusi Krievijā, pēc šķiršanās no aktiera Pāvela Prilučnija bieži vien tiek aicināta uz dažādiem sarunu šoviem, lai apspriestu dzīvi. Šoreiz pati savā “Youtube” šovā “МамBook” Agata informēja par seksu pēc dzemdībām.

Runājot par seksu pēc dzemdībām, 31 gada vecā aktrise atklāja vairākas nepatīkamas nianses, ar kurām saskārusies. Paziņojot, ka pirmās 40 dienas var izslēgt no seksuālās dzīves.

Agata Muceniece par dzīvi pēc šķiršanās: baidījos, ka nespēšu pienācīgi nopelnīt

Foto: aktrise Agata Muceniece bauda izmeklētu atpūtu Maldivu salās

Ārste, kura viesojusies raidījumā, aicinājusi sievietes, izmantot lubrikantu un nebaidīties no dzimumlocekļa izmēra, kas pēc dzemdībām varētu būt biedējoši.

Agata smejoties noteikusi, ka lieli dzimumlocekļi ir sastopami reti, uzsverot, ka to nesaka, lai apvainotu bijušo.

Ārste ieteikusi dāmām arī izmantot seksa rotaļlietas, pirms ļauties gultas priekiem ar vīrieti. Ka tas ir labākais veids, kā savest sevi fiziski kārtībā pēc dzemdībām.

Aktrise atklāti paziņojusi, ka viņai šādu rotaļlietu nav, un, izpētot piedāvājumu, viņai iepaticies klitora stimulators, kas maksā 24 tūkstošus rubļu. Ekrānu zvaigzne solījusies sakrāt naudu un iegādāties.

Agata Muceniece un Pāvels Prilučnijs laulībā nodzīvoja deviņus gadus, kuru laikā dzima divi bērni. Pāvels jau uzsācis jaunas attiecibas, bet Agata velta laiku bērniem un karjerai.

”Vienmēr vēlējos doties prom no mājām.” Krievijā populārā aktrise Agata Muceniece par Rīgu

53 komentāri