Laulības līgums, kāzas un sievas krišana komā! Prohoru Šaļapinu nepamet mīlas dzīves neveiksmes

21 komentārs
Laulības līgums, kāzas un sievas krišana komā! Prohoru Šaļapinu nepamet mīlas dzīves neveiksmes
INSTAGRAM

Jūlija beigās 37 gadus vecais Krievijas šovmenis, dziedātājs Prohors Šaļapins apprecējās ar 42 gadus veco kanādieti Tatjanu Klaudiju Devisu. Kāzas mīlnieki svinēja Lasvegasā, pirms tam jaunajam vīram – parakstot 150 lappušu garu laulības līgumu. Neilgi pēc kāzām Tatjana kritusi komā.

Krievijas prese raksta, ka kāzās, kuras notikušas greznajā Lasvegasā, Tatjana saslimusi ar Covid-19, slimība skārusi 80% plaušu. Sieviete jau vairākas nedēļas atrodas vienā no labākajām klīnikām ASV.

”Pirmo reizi dzīvē man iespļāva sejā.” Prohoram Šaļapinam uzbrucis kaimiņš

Foto: INSTAGRAM

Kāzās saslimusi ne tikai blondīne, bet arī viņas vecāki, Prohors domā, ka viņam slimība gājusi secen, jo ir vakcinēts un viņa gadījumā tas ir nostrādājis.

Kamēr sieva cīnās par dzīvību, jaunais vīrs atrodas Krievijā un filmējas dažādos šovos, muzicē, uzsverot, ka ārstēšanai nepieciešami lieli līdzekļi un viņš nespēj sēdēt bezdarbībā.

Laulības līgumu sieviete teju piespiedusi šovmeni parakstīt, vēloties būt droša, ka šķiršanās gadījumā Šaļapins neiegūs ne centa no viņas miljoniem.

”Tatjanai Kanādā pieder juridisko pakalpojumu tīkls, kas specializējas laulības šķiršanas lietās. Tāpēc viņai nav sveša šķiršanās un viņa lieliskai apzinās, kā mainās cilvēki, kad beidzas mīlestība. Bez laulības līguma parakstīšanas nebūtu bijušas kāzas. Līgumu Prohors parakstīja dažas stundas pirms ceremonijas,” atklāja Prohora draugs, aktieris Georgijs Kirjanovs.

Aktieris piebilda, ka Tatjana apzinās, ka Šaļapins nepametīs karjeru un turpinās muzicēt Krievijā, daudz braukās apkārt, tāpat arī sievietes vienmēr izrāda un izrādīs uzmanību tik skaistam vīrietim, bet viņš var ļauties kārdinājumam.

Ārsti neizsaka prognozes par Tatjanas iespējamo atveseļošanos, tāpat arī nav zināms, ko Krievijas skaistulis saņems mantojumā, ja viņa sieva nepamodīsies no komas.
21 komentārs