Larisas Doļinas bijušais vīrs: Pēc ”tauku atsūkšanas” viņa cieta, raudāja no stiprām sāpēm

11 komentāri
Larisas Doļinas bijušais vīrs: Pēc ”tauku atsūkšanas” viņa cieta, raudāja no stiprām sāpēm
INSTAGRAM

Viktors Mitjazovs Krievijas presei pastāstīja par bijušo sievu, dziedātāju Larisu Doļinu un viņas attiecībām ar plastiskajām operācijām. Estrādes zvaigzne ideāla izskata dēļ bieži vien bija gatava paciest lielas sāpes.

66 gadus vecā dziedātāja visas dzīves garumā cīnās ar liekā svara problēmām. Apzinoties, ka viņai ir tendence pieņemties svarā, mūziķe eksperimentējusi gan ar diētām, gan plastiskajām operācijām.

Doļina pusgada laikā zaudējusi 21 kilogramu liekā svara. Mūziķe atklāj, kā viņai tas izdevies!

Foto: INSTAGRAM

Zelta sieviete! Larisa Doļina iztērējusi miljons dolāru, lai uzlabotu vizuālo tēlu

Otrais dziedātājas vīrs Viktors Mitjazovs redzēja, kā Doļina cieta pēc ķirurģiskajām operācijām, bet nespēja viņu apturēt.

”Pēc liposakcijām svars vienmēr atgriezās, bet sāpes atveseļošanās periodā ir briesmīgas. Izkrišana uz vairākām nedēļām no darba grafika. Trakākais sākas pēc operācijas, kad guli un mokies, nevari ne piecelties, ne pagriezties, jo viss sagādā sāpes. Larisa gulēja slimnīcā, es apciemoju viņu, skatīties bez līdzjūtības uz viņas zilumiem un ciešanām, asarām nebija iespējams,” atceras Viktors.

Vīrietis atklāj, ka Doļina veikusi arī sejas ovāla operāciju un dekoltē zonas plastiku, tas viss bija nepieciešams, lai ideāli izskatītos uz skatuves.

”Teicu viņai, ka nevajag plastiskās operācijas, ka tās ir vienas mokas, ka jātiek galā ar galvu sākumā, jāiemīl sevi. Teicu, ka tauki jāatsūc tikai ja ir lielas problēmas ar lieko svaru, ne šādi skaistumam,”  Viktors.

Viktoram ir zināms, ka šobrīd Doļina neliekas zem skalpeļa, bet par ideālām formām parūpējas ar veselīgu uzturu un speciāli izstrādātām diētām.

65 gadus vecā Larisa Doļina ar seksīgām kustībām ”uzkurina” ballīti

11 komentāri