Laime pusmūžā! ”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Jeļena bauda laiku kopā ar vīru un astoņus mēnešus veco meitiņu

5 komentāri
Laime pusmūžā! ”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Jeļena bauda laiku kopā ar vīru un astoņus mēnešus veco meitiņu
INSTAGRAM

Ekstrasensi Jeļenu Golunovu iepazinām, pateicoties šovam ”Ekstrasensu cīņas”. Sieviete ne tikai bauda fanu mīlestību, pateicoties pārdabiskām spējām, bet arī viņas privātajā dzīvē valda idille. Slavenība pagājušajā gadā kļuva par mammu meitiņai.

Jeļena ir mamma trīs dēliem, arī 35 gadus vecajam magam, šova ”Dom 2” vadītājam Vladam Kadoni. Pirms diviem gadiem sieviete trešo reizi apprecējās, saskanīgā laulībā dzima meitiņa.

52 gadus vecā šova ”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne ceturto reizi kļuvusi par māmiņu

Sociālajā tīklā ”Instagram” laimīgie vecāki savu mazulīti sauc par princesi, bet savu laulību par dievišķu savienību, kā nekā pusmūžā viņiem izdevies atrast patiesu laimi, vienam otra apskāvienos.

Neskatoties uz darba daudzumu, Jeļena cenšas atrast laiku arī ģimenei, dodas garās pastaigās, brauc atpūsties ārpus pilsētas, auklē meitiņu un priecājas par faktu, ka mazulīte jau ceļas kājas un drīzumā spers savus pirmos soļus.

”Retie atpūtas mirkļi. Cik brīnišķīgi ir būt visiem kopā. Lieliski laikapstākļi. Lielisks noskaņojums un pozitīvisms. Cik lieliski ir būt kopā un dalīties pirmo soļu, pirmo vārdu mirkļos,” ģimeniskos kadrus paraksta Jeļena.

Jeļenu iepazinām, pateicoties viņas dalībai šovā ”Ekstrasensu cīņas”. Dalībniece bija viena no 13 sezonas finālistēm.

5 komentāri