Laima Vaikule par mātes lomu: Man nebija laiks pat audzēt suņus

2 komentāri
Laima Vaikule par mātes lomu: Man nebija laiks pat audzēt suņus
RITVARS STANKEVIČS

67 gadus vecā dziedātāja Laima Vaikule sevi visu veltīja karjerai un nekļuva par māti, par ko tagad nereti aizdomājas. Laima vēlējās paņemt bērnu no bērnunama, bet tā arī līdz galam nesaņēmās.

Krievijas presei Vaikule neslēpj, ka viņai ir bijušas veselības problēmas un tas traucējis palikt stāvoklī.

Laima Vaikule par konfliktu ar Igoru Krutoju: Tās ir viņa problēmas!

”Man varēja būt bērni. Bet bija dažādas nianses, neiedziļināsimies ginekoloģijā. Piedodiet par salīdzinājumu ar suņiem – man bija izvēle paņemt sugas suni, vai suni no patversmes. Tāpat man bija iespēja ”uztaisīt” bērnu no savas miesas un asinīm, vai paņemt no bērnunama,” skaidro Vaikule.

Mūziķe paziņo, ka viņas dzīvē nekad nav bijis būtisks jautājums par to, ka obligāti vajag bērnus.

”Manā profesijā māksliniekiem kuriem ir bērni, un, kuri paši par atvasēm rūpējas, ne uztic auklītēm vai vecmāmiņām, ir lielas problēmas. Ir maz mūziķu, kuriem ar bērniem viss ir kārtībā. Nevienu nenosodu, bet man pat nebija laiks audzēt suņus. Kur man bērnus? Kas būtu ar viņiem,” skaidro Vaikule.

Dziedātāja piebilst, ka katram savs un viņa nepārdzīvo par to, ka nav izjutusi mātes prieku. Vaikule lepojas, ka dzīves laikā izglābusi daudz suņus!

Dziedātāja daudz laika un līdzekļus tērē, lai palīdzētu četrkājainajiem draugiem. Mūziķe plāno dzimtenē izveidot speciālu parku suņiem.

2 komentāri