Lai tiktu pāri šķiršanās sāpēm, Ani Lorak bija nepieciešama psihologu palīdzība

2 komentāri
Lai tiktu pāri šķiršanās sāpēm, Ani Lorak bija nepieciešama psihologu palīdzība
INSTAGRAM

Dziedātāja Ani Lorak un uzņēmējs Murats Nalčadžiogulu izšķīrās 2019. gadā, šķiršanās iemesls – vīrieša neuzticība. Krievijas prese raksta, ka Ani kādu laiku pacietusi vīra sānsoļus, bet ilgi viņas sirds to nav izturējusi.

Pirms diviem gadiem 43 gadus vecā dziedātāja izteicās, ka šķiršanās viņai sagādājusi lielas mokas. Viņa visu darījusi ģimenes dēļ un bijusi gatava ar Muratu nodzīvot ilgu un laimīgu dzīvi, diemžēl, tas neizdevās.

Ani Lorak: mīlestība nav atkarīga no trīs lietām – vecuma, svara un izskata!

Kā iegūt kārdinošu pēcpusi? Dziedātāja Ani Lorak atklāj savu ikrīta rituālu

Nespējot izturēt krāpšanu, seksīgā dziedātāja sapakojusi mantas, paņēmusi meitu un vienkārši aizgājusi no vīra.

”Veicu smagu darbu ar sevi. Ir jāiemīl sevi un nevajag tērēt emociju resursus uz tiem, kuri nav jūs pelnījuši,” presei izteicās Ani.

Uzņēmējs centies izlīgt caur sociālajiem tīkliem un atgriezt ģimeni, bet nekas neizdevies, mūziķe nebija un nav gatava piedot krāpšanu.

Nu viņi kontaktējas, Ani atrada spēkus, lai to darītu viņu kopīgās meitas Sofijas dēļ. Mūziķe priecājas, ka meita ir laimīga, jo viņai ir mamma un tētis.

Estrādes zvaigzne atzīst, ka, lai tiktu pāri šķiršanās sāpēm un spētu atsākt normāli dzīvot, uzticēties vīriešiem, viņai nācās apmeklēt speciālistus.

”Gāju pie psihologa, jo vienā mirklī apzinājos, ka neko nesaprotu. Bija atkal jākļūst man pašai un tas prasīja daudz spēka, bet viss atmaksājies,” smaida Ani, neslēpjot, ka jau divus gadus ir jaunās attiecībās.

Dziedātājai būtiskākais ir būt mīļai pašai sev un tikai tad paspilgtināt šis sajūtas ar otru pusīti.

”Es vienkārši vēlos būt laimīga sieviete,” tā Lorak.

”Aizrāvos ar klubiem.” Ani Lorak bijušais vīrs pirmo reizi komentē pāra šķiršanos

2 komentāri