Ksenija Borodina: ciet, saglabā ģimeni, lai tikai nebūtu kauns no kaimiņiem

0 Komentāru
Ksenija Borodina: ciet, saglabā ģimeni, lai tikai nebūtu kauns no kaimiņiem
INSTAGRAM

Jūnija izskaņā par šķiršanos paziņoja televīzijas personība, šova “Dom-2” vadītāja Ksenija Borodina un uzņēmējs Kurbans Omarovs. Iemeslus, kuri motivēja šķirt laulību Ksenija neatklāj, vien paziņo, ka daudz kas ir noticis starp viņu un vīru.

Atbildot uz atbalstītāju jautājumiem sociālajā tīklā ”Instagram”, Ksenija nespēja izvairīties no attiecību tēmas.

Ksenija Borodina iesniegusi laulības šķiršanas pieteikumu

Saņemti draudi! Ksenijas Borodinas vīram iesaka atteikties no īpašumiem par labu bijušajai mīļotajai

”Piedodiet! Ciet, saglabā ģimeni, lai tikai nebūtu kauns no kaimiņiem. Lai, kad bērni uzaugtu tu spētu pateikt – es ar tēvu tikai jūsu dēļ dzīvoju. Patīk? Dzīvo tā, es nevēlos,” ironizē Ksenija.

Ksenija runā arī par krāpšanu, liekot noprast, ka viņas laulība izjukusi tieši šī iemesla dēļ.

”Visi vienmēr vaino vīriešus. Par viņiem viss ir skaidrs, bet kāpēc sievietes sevi pārvērš par atkritumiem? Ja ieraudzīji un iemīlējies – aizej no ģimenes un veido jaunas attiecības. Uz diviem krēsliem vienlaicīgi sēž tikai kropļi,” tā Borodina.

Sev līdzās slavenība vēlas redzēt pašpietiekamu vīrieti, kurš attiecībās jutīsies kā īsts vīrietis, ne sajutīs, ka ir sievas ēnā, kuram nav kompleksi, kurš mīlēs viņu un viņas meitiņas.

Borodina un Omarovs attiecībās bija vairāk nekā piecus gadus. Pāris audzina kopīgu meitu Teonu. Ksenijai no iepriekšējām attiecībām ir vēl meita Marusja, bet Kurbanam dēls Omars.

Īsi pirms šķiršanās Ksenija Borodina pārrakstījusi 18 miljonus vērto villu uz savas mātes vārda

0 Komentāru