Krievijas šovu zvaigzne Nastja Petrova: Mani sazāļoja. Attapos gultā ar kailu vīrieti

0 Komentāru
Krievijas šovu zvaigzne Nastja Petrova: Mani sazāļoja. Attapos gultā ar kailu vīrieti
INSTAGRAM

21 gada vecā Anastasija Petrova, kura ir šova ”Пацанки” piektās sezonas uzvarētāja un šova ”Последний герой” zvaigzne, nekad nav slēpusi, ka bērnībā viņai seksuāli uzmācies onkulis un vēlāk ne reizi viņa saskārusies ar vīriešu agresiju, kas veicinājis pašnāvnieciskas domas.

Pēc bērnunama pamešanas Anastasija saskārās ar nopietnām problēmām – viņu atskaitīja no skolas un Nastja zaudēja iespēju, dzīvot kopmītnēs.

Krievijas šovu zvaigzne Nastja Petrova mazāk nekā pusgada laikā pieņēmusies svarā par 30 kilogramiem

Krievijas dzīves pabērnu šova uzvarētāja Anastasija Petrova atklāj, kā iztērējusi 11 000 eiro

Staigājot pa ielām, viņa lēma par labu pašnāvībai, bet no tā šova zvaigzni pasargāja kāds vīrietis, piedāvājot darbu garāžā.

”No rīta līdz vakaram mācījos krāsot mašīnas, mazgāju tās. Man maksāja 300 rubļus dienā. Tik tikko pietika ēdienam. Pēc mēneša mani ”iemidzināja” ar morsa palīdzību – mazgāju mašīnu un man piedāvāja padzerties. Attapos gultā ar kailu vīrieti, pati biju apģērbta, man paveicās. Es piekāvu to, kas man gulēja līdzās, izrādījās vīrietis ir draugs tam, kurš mani pieņēma darbā, ”atceras Nastja.

Petrovai sākusies histērija, viņa atsākusi lietot neatļautas vielas, pastiprināti dzert alkoholu un iesaistīties cīņās.

Šovu zvaigzne neslēpj, ka dzīvē vairākkārt viņu ir mēģinājuši izvarot, bet viņa sevi neuzskata par vainīgu.

”Man viena sieviete reiz teica, ka es vēlos, lai mani izvaro, tāpēc tā notiek. Ne velna, tā nav! Tas ir saistīts ar neaizsniedzamo. Visi gadījumi, kad mani mēģināja izvarot bija saistīti ar to, ka es teicu, ka nevēlos seksu ar konkrētajiem vīriešiem. Ir vīrieši kuri domā, ja tu to negribi, tad panākšu vēlamo ar spēku,” raidījumā “вМесте” nosaka Nastja.

Anastasijai ir izdevies mainīt dzīvi un ar savu piemēru motivēt citus.

0 Komentāru