Krievijas prese: oficiāli šķirta dziedātājas Poļinas Gagarinas laulība

1 komentārs
Krievijas prese: oficiāli šķirta dziedātājas Poļinas Gagarinas laulība
INSTAGRAM

Krievijas šovbiznesa zvaigzne Poļina Gagarina un fotogrāfs Dmitrijs Ishakovs laulībā aizvadīja sešus gadus. Krievijas prese raksta, ka bijušie mīlnieki nav vilkuši laiku garumā un jau oficiāli izbeiguši savu savienību.

Baumas par nesaskaņām pāra attiecībās parādījās jau gada sākumā, bet tikai maijā fotogrāfs apstiprināja, ka nedzīvo kopā ar sievu.

Krievijas prese: Poļina Gagarina iesniegusi tiesā šķiršanās dokumentus

”Nekad neticēju laulībai. Pēc tam iemīlējos un noticēju. Muļķis! Vai nožēloju kaut ko? Nē. Vai esmu pateicīgs? Protams! Vai vēlēšos vēlreiz apprecēties? Šaubos par to. Nezinu nevienu pāri, kurš kopā būtu nodzīvojis gana ilgu laiku. Tie, kuri turas – ir ļoti maz un arī nav skaidrs, vai tas nav pieradums,” Krievijas presei atklāja Dmitrijs.

Fotogrāfs neslēpa, ka mīl savu ģimeni un mīlēs vienmēr. Par savu ģimeni mākslinieks sauc trīs gadus veco meitu Miju, bijušo sievu Poļinu un Poļinas 13 gadus veco dēlu Andreju.

Ja laulība ir šķirta oficiāli, tas norāda, ka pāris prata vienoties gan par mantas sadali, gan to, ka bijušo mīlnieku trīs gadus vecā meita Mija ikdienā dzīvos kopā ar savu slaveno māti.

Ne Poļina, ne Dmitrijs oficiāli nav komentējuši šķiršanos, bet prese jau ieguvusi informāciju par laulības šķiršanu.