Krievijas mediji: pēc Jūlijas Načalovas nāves pasaulē nācis viņas dēls

Pievienot komentāru
Krievijas mediji: pēc Jūlijas Načalovas nāves pasaulē nācis viņas dēls
INSTAGRAM

Dziedātājas Jūlijas Načalovas dzīve aprāvās 2019. gada 16. martā, kad mūziķe bija vien 38 gadus veca. Podagras sarežģījumu un cukura diabēta ietekmē sieviete nokļuva slimnīcā. Viņai draudēja abu kāju amputācija, tika lemts par labu mākslīgajai komai no kuras slavenība nepamodās. Krievijas mediji informē, ka teju gadu pēc nāves mūziķe kļuvusi par māti dēlam.

Krievijas prese raksta, ka uz Jūlijas meitas Veras dzimšanas dienas svinībām mūziķes bijušais mīļotais, tiesnesis Vjačeslavs Kudrja ieradās kopā ar mazu puisēnu.

Ballītes laikā Vera bieži apskāva un skūpstīja mazuli, kas vēlāk izrādījās viņas pusbrālis.

Zināms, ka Vjačeslavs un Jūlija sapņoja par kopīgu bērnu, pāris jau bija atraduši surogātmāti, kura iznēsās viņu bioloģisko bērnu. Pati Jūlija nespēja vēlreiz kļūt par māti, veselības problēmu dēļ.

Tā kā Jūlijas bioloģiskais materiāls jau bija noņemts viņas dzīves laikā un bija izvēlēta surogātmāte, tiesnesis lēma par labu mīlas augļa radīšanai.

Puisēns dzīvo kopā ar tēvu, bet bieži pavada laiku ar vecmāmiņu un vectētiņu – savas mātes vecākiem.

Krievijas prese raksta, ka zēns ir ļoti līdzīgs savai mirušajai mātei, īpaši acis.

Kudrja uzmanīgi runā par dēla dzimšanu. Sarunā ar raidījuma “Ты не поверишь!” žurnālistu jurists atklāja, ka pēc Jūlijas nāves tā arī nav apprecējies.

”Jā, es audzinu dēlu. Paldies par apsveikumiem, bet tie ir ar novēlošanos. Kā sauc dēlu nevaru atklāt. Jūlijas vairs nav,” komentēja Vjačeslavs.