Krievijas dzīves pabērnu šova uzvarētāja Anastasija Petrova atklāj, kā iztērējusi 11 000 eiro

2 komentāri
Krievijas dzīves pabērnu šova uzvarētāja Anastasija Petrova atklāj, kā iztērējusi 11 000 eiro
INSTAGRAM

Pagājušā gada izskaņā noslēdzās populārā Krievijas šova “Пацанки” piektā sezona – par uzvarētāju kļuva Anastasija Petrova. Jauniete balvā ieguva 11 000 tūkstošus eiro, jeb miljons rubļu. Nastja atklāj, cik patiesībā saņēmusi un, kā iztērējusi laimestu.

Šova zvaigzne nekad nav slēpusi, ka viņai aiz muguras ir smaga dzīve. Bērnībā Nastju centās izvarot viņas pašas onkulis, mamma aizstāvēja meitu un nokļuva cietumā.

Dima Bilans publisko mīļus kadrus un velta siltus vārdus kādai dzīves pabērnu šova dalībniecei

Dima Bilans un Anastasija Petrova komentē baumas par savām romantiskajām attiecībām

Anastasijas aprūpi neuzņēmās neviens no radiem, un meitene nokļuva bērnunamā, kur cīnījās par savu vietu. Nastja izauga agresīva, gatava jebkurā momentā uzbrukt pāridarītājam. Vēlāk agresiju viņa izlika cīņās bez noteikumiem.

Jaunietei ir bijušas arī problēmas ar narkotikām, un viņa ir bijusi psihiatra uzskaitē.

Šova laikā Anastasija daudz ar strādāja un spēja pilnībā izmainīt savu uztveri, dzīves vērtības un sāka atkal uzticēties cilvēkiem, palika maiga.

Krievijas presei šova uzvarētāja pastāstīja, kā iztērējusi laimestu.

”Saņēmu miljonu, no kura vēl atskaitīja nodokļus. Uzreiz 5500 eiro noliku mana dzīvokļa remontam un 2200 eiro nebaltai dienai. No šīs summas varu ņemt jebkurus līdzekļus, bet esmu sev apsolījusi, ka četru dienu laikā atlikšu visu atpakaļ,” skaidro Nastja.

Šova uzvarētāja beidzot sākusi nopietni izturēties pret materiālajiem labumiem. Laikā, kad viņa nodarbojusies ar cīņām, varējusi nedomājot iztērēt honorārus.

”Man bija pat šoferis, bērnunamā domāja, ka tas ir mans puisis. Atceros, ka reiz par 223 eiro iegādājos apģērbu, neuzmērīju neko no nopirktā, vēlāk atklājās, ka nekas man neder. Atdevu apģērbu bērnunama bērniem. Tērēju naudu pa labi un pa kreisi, nu nožēloju to un savus izdevumus plānoju cītīgāk,” presei atklāja Anastasija.

Pēc dalības šovā “Пацанки” piepildījās viens no Anastasijas sapņiem, viņa uzaicināta piedalīties izdzīvošanas šovā Последний герой”.