Krievijā populārais ”influenceris” Saša Špaks sesto reizi izšķīries un atradis jaunu mīlu

35 komentāri
Krievijā populārais ”influenceris” Saša Špaks sesto reizi izšķīries un atradis jaunu mīlu
INSTAGRAM

Tik tikko ”influenceris”, fitnesa karalis Saša Špaks noformējis par šķiršanos no sievas Irinas un jau ”kūst” citas dāmas apskāvienos, kuras personību pagaidām neatklāj. Saša, kuram aiz muguras ir sešas neveiksmīgas laulības, atzinis, ka beidzot ir patiesi laimīgs.

Aptuveni sešus gadus ilga Sašas un Irinas, kura vairāk pazīstama ar vārdu Masja, laulība. Nesen pāris paziņoja par šķiršanos. Izrādās Masjai apnika nepārtrauktais spiediens, ko izjuta no mīļotā.

”Atcerēšos Sašu kā varenāko manipulatoru. Viņš ir ļoti labs psihologs, zina, kā sāpīgāk ”iesist”. Vienā momentā baidījos, ka sajukšu prātā. Viņš žēlumu uztver par ko sliktāku nekā naids. Viņa priekšā nedrīkst raudāt,” presei skaidroja 40 gadus vecā sieviete.

Par šķiršanās iniciatori kļuva Masja, maija izskaņā viņa par lēmumu paziņoja Sašam.

”Influenceris” par šķiršanos īpaši nepārdzīvo, viņš ir laimīgs jaunajās attiecībās un pat apsver iespēju par septītajām laulībām.

Par laika pavadīšanu ar jauno mīļoto Saša saka – vienkārši laime. Dzīvot šodien un tagad. Mīlestība katrā mirklī.

”Es gāju no vienas laulības uz otru, reizi dzīvē krāpu sievu, kad to izdarīju, nācās melot un tā nav patīkama sajūta. Pēc tās vienas reizes vairs nekrāpu. Pēc piektajām laulībām sapratu – ir jāapstājas. Laulībā ar Masju iemācījos cienīt ģimeni,” tā 42 gadus vecais blogeris.

35 komentāri