Kautrība likta pie malas! “Dom-2” vadītāja Ksenija Borodina neslēpj jauno mīļoto

0 Komentāru
Kautrība likta pie malas! “Dom-2” vadītāja Ksenija Borodina neslēpj jauno mīļoto
INSTAGRAM

Krievijas televīzijas šova “Dom-2” vadītāja Ksenija Borodina augustā izšķīrās no vīra Kurbana Omarova, kuram dāvājusi meitu, un jau atradusi jaunu mīlestību. Ksenija neslēpj mīļoto, bet kopā apmeklē saviesīgus pasākumus un demonstrē savu laimi.

Pēc šķiršanās no Kurbana slavenība nolēma neafišēt savu privāto dzīvi, tas grūti nākas, ja esi publiska persona un apkārt ir cilvēki ar telefoniem un kamerām.

Ksenija Borodina: ciet, saglabā ģimeni, lai tikai nebūtu kauns no kaimiņiem

Īsi pirms šķiršanās Ksenija Borodina pārrakstījusi 18 miljonus vērto villu uz savas mātes vārda

Ksenija vēlējās, lai nākamais mīļotais nebūtu saistīts ar šovbiznesu, vairākus mēnešus skaistules sirds bija brīva, bet nu viņa atradusi savu laimi, kāda uzņēmēja ampluā.

Vienā no saviesīgajām ballītēm Ksenija nofilmēta apskaujoties un dejojam ar jaunu izredzēto.

Savos sociālajos tīklos sieviete tikai publiskojusi mīļotā roku, paziņojot, ka viņas sirds ir aizņemta, bet tas neattur citus no video publiskošanas, izrādot televīzijas personības jauno vīrieti.

Atklājies, ka Ksenija mīļi apskāvusies dejoja ar Ēriku Avagjanu, kura kompānijā redzēta jau agrāk. Vīrietis presei noliedz romantiskās attiecības, sakot, ka pat nepazīst Borodinu.

Skaistule bauda brīvas sievietes statusu, daudz ceļo, pavada laiku draudzeņu kompānijās un atrod mirkļus, kurus veltīt atvasēm. Šova ”Dom-2” vadītāja domā, ka laulības laikā bijusi priekšzīmīga sieva, nu pienācis laiks izklaidēm.
0 Komentāru