“Kad tu, nelietīgais dzīvniek, liksi mūs mierā?” Anastasijas Makejevas vīrs uzrunā savu četru bērnu māti

23 komentāri
“Kad tu, nelietīgais dzīvniek, liksi mūs mierā?” Anastasijas Makejevas vīrs uzrunā savu četru bērnu māti
INSTAGRAM

Aktrise Anastasija Makejeva un uzņēmējs Romāns Malkovs nedomā mierīgi dzīvot ģimenes dzīvi. Laulātie turpina apvainot Romāna bijušo sievu, kura tam dāvājusi četrus bērnus, nebaidoties no skarbiem, aizvainojošiem izteicieniem.

Diez vai, ka pirms gada Svetlana Malkova varēja iztēloties, ka viņas ģimenes izjukšanu no malas vēros miljoniem cilvēku.

Pēc tikšanās ar vīra pirmo sievu Anastasijai Makejevai bija nepieciešama medicīniskā palīdzība

View this post on Instagram

A post shared by Roman (@malkov_roman_mr)

”Viss atkarīgs no Dieva labvēlības.” Anastasija Makejeva par 10 mākslīgās apaugļošanas mēģinājumiem

Romāns bauda mīlestību aktrises Anastasijas Makejevas apskāvienos, neaizmirstot par bijušās sievas publisku aizvainošanu.

“Kad tu, nelietīgais dzīvniek, liksi mūs mierā? 27 tūkstoši eiro, ko tev atstāju, ir par maz? Aizrijies ar iegūto slavu, necilvēk. Ir divu veidu cilvēki – nabagi, kuri tevi seko sociālajos tīklos un cilvēki, kuri klusē. Pazūdi no manas dzīves un pat neiedrošinies izrunāt manas likumīgās sievas vārdu,” sociālajos tīklos raksta Romāns.

Romāns arī uzsvēra, ka Svetlana bijusi lielākā viņa dzīves kļūda. Šāds paziņojums pārsteidzis Svetlanu, jo laulībā aizvadīti 15 gadi, kuru laikā dzimuši četri bērni.

Uzņēmējs domā, ka māte negatīvi ietekmē trīs bērnus, kuri dzīvo kopā ar viņu. Īpaši četru bērnu tēvu sāpinājusi meita Anna, kura vecāku skandālā ieņēmusi mātes pusi.

“Anna, meitiņ, man ir visas mūsu sarakstes. Kāpēc melot, ka tev kaut kas apsolīts? Pati teici, ka mamma paņem visu naudu, kuru tev pārskaitu. Varbūt publiskot mūsu sarakstes, kur tu saki, ka vēlies pie mums atbraukt? Tas ir zemiski, bet tu esi liela, tu veici savu izvēli,” nepilngadīgo atvasi uzrunā Romāns.

“Karš” starp Svetlanu, Romānu un Anastasiju ilgst visu gadu. Nemitīgi apvainojumi, viesošanās televīzijas šovos ir kļuvusi par viņu dzīves sastāvdaļu, kurā, diemžēl, iesaistīti četri nepilngadīgi bērni.

”Viņa man uzbruka.” Anastasija Makejeva nespēj savaldīties un fiziski izrēķinās ar mīļotā bijušo sievu

23 komentāri