”Kad producents lika masturbēt uz skatuves, nedomāju, vai viņam uz to ir morālas tiesības.” Volkova par laiku grupā ”t.A.T.u”

22 komentāri
”Kad producents lika masturbēt uz skatuves, nedomāju, vai viņam uz to ir morālas tiesības.” Volkova par laiku grupā ”t.A.T.u”
INSTAGRAM

Dziedātāja Jūlija Volkova atzina, ka laikā, kad viņa muzicējusi grupā ”t.A.T.u” viņa piekritusi visiem producenta nosacījumiem. 16 gadu vecumā Jūlija ne tikai filmējās atkailināta, bet arī masturbēja uz skatuves.

36 gadus vecā mūziķe Krievijas presei neslēpj, ka grupas producents Ivans Šapovalovs prasījis viņai – pašapmierināties publikas priekšā.

”t.A.T.u” solistei Jūlijai Volkovai atgriezies vēzis

Jūlija paziņo, ka sākumā atteikusies, bet beigu beigās piekritusi producentam.

”Kad producents lika masturbēt uz skatuves, nedomāju, vai viņam uz to ir morālas tiesības. Viņš darīja visu, lai mēs būtu populāras. Tā bija provokācija. Katjai viņš nelika neko tādu darīt, jo zināja, ka es spēšu,” tā Jūlija.

Dziedātāja neslēpj pagātni un nekaunas par izdarīto, bet savam bērnam nekad neatļautu tādā veidā, iemantot slavu.

”Nevēlos, lai mana meita uz skatuves nonāk tādā situācijā,” nosaka Volkova.

Jūlija atceras, ka pēc koncertiem viņa un Ļena saņēmušas nepiedienīgus piedāvājumus no pieaugušiem vīriešiem. Aicinājumi kopā baudīt mīlas priekus jaunietēm nav bijis nekas pārsteidzošs.

”Atceros, ka pēc banketa aizkulisēs ienāca pasākumi organizatori un teica mūsu producentam, ka viņš dodas mājas, bet mēs paliekam. Kad Ivans atgādinājis, ka mums ir tikai 15 gadi, vīrieši teikuši, ka orālās metodes neviens nav atcēlis,” piedzīvoto atceras Jūlija.
22 komentāri