Kā iegūt kārdinošu pēcpusi? Dziedātāja Ani Lorak atklāj savu ikrīta rituālu

3 komentāri
Kā iegūt kārdinošu pēcpusi? Dziedātāja Ani Lorak atklāj savu ikrīta rituālu
INSTAGRAM

42 gadus veca ukraiņu dziedātāja Ani Lorak rūpējas par ķermeni, lai vienmēr būtu lieliskā fiziskā formā. Sports palīdz saglabāt tvirtas auguma aprises, kā arī nostiprina veselību.

Skatuves zvaigzne seko līdzi uzturam, kā arī regulāri nodarbojas ar sportu. Ja ir saspringts grafiks – koncerti, intervijas, ieraksti, fotosesijas Ani vienalga atrod dažas minūtes sportam.

Seksīgā Ani Lorak skaidro, vai izlīgusi ar meitas tēvu, kurš viņu krāpa

Intīmas attiecības un slava! Dziedātājas publiski izsakās par Meladzes nepiedienīgajiem piedāvājumiem

Šādos momentos talkā nāk ”planks”, kuram tiek veltīts 3-5 minūtes, ik pēc 60 sekundēm izkustoties.

Slavenība katru rītu sāk ar sportu, īpašu dušu un vieglu ēdienu!

”Obligāti jāiesildās, lai muskuļi noskaņotos darbam. Sākam kustināt galvu, kam seko pleci, tad rokas, gurni un kājas,”  Lorak.

Pēc iesildīšanās seko pēcpusei labvēlīgi vingrinājumi, kas nodrošina, lai dupsis veidojas tvirts un apaļš: 60 pietupieni, 40-50 vēderpreses, lēcieni (kājas gurnu platumā, lēciena laikā rokas ceļas augšā) un 20 piepumpēšanās.

Pēc vingrinājumiem seksīgā dziedātāja parūpējas par ādas tonusu. Tam viņa izmanto kontrastu dušu. Sākumā ar siltu ūdeni, ne karstu, ko plūstoši maina uz aukstu, tā, lai pa visu ķermeni ”noskrien skudriņas”.

“Asinsvadi saņem “triecienu”, tas uzlabo asinsriti un organisma tonusu,” presei skaidro Ani.

Ikrīta rituālu mūziķe noslēdz ar vieglām un veselīgām brokastīm. Brokastis var sastāvēt no olu kulteņa, vai no auzu pārslu putras, kas vārīta uz ūdens bāzes. Neiztikt bez gardas kafijas vai tējas.

Sportošana no rītiem ir viens no iemesliem, kāpēc mūziķei ir skaists, iekārojams, seksuāls augums, kuru sev vēlētos ne viena vien dāma!

Mūzikas eksperts pastāsta par sacensību, kas valda starp Lobodu un Ani Lorak

3 komentāri