Jūlija Baranovska zaudē tiesā. Turpmāk viņas bērni alimentos saņems ievērojami mazākas summas

8 komentāri
Jūlija Baranovska zaudē tiesā. Turpmāk viņas bērni alimentos saņems ievērojami mazākas summas
INSTAGRAM

Kļuvis zināms, ka populārā Krievijas televīzijas šovu vadītāja Jūlija Baranovska, kura audzina trīs bērnus, kuri dzimuši attiecībās ar futbolistu Andreju Aršavinu, zaudējusi tiesā, un nu bijušais mīļotais alimentos maksās mazākas summas.

Krievijas prese raksta, ka Jūlija nedomā atkāpties un pārsūdzēs tiesas lēmumu, kurā teikts, ka futbolists maksā alimentos nevis pusi no savas algas, kā tas bijis līdz šim, bet gan 3/8.

Foto: Jūlijas Baranovskas vecākais dēls izaudzis par staltu jaunekli

Jūlija paziņo, ka tiesas procesā nav piedalījusies – viņai ir savs darbs, bet viņas juristiem savs.

Televīzijas ekrānu zvaigznes bērnu tēvs pats personīgi bijis tiesā, to Jūlija komentē vārdiem – izskatās, ka viņam ir daudz brīvā laika, ko tērēt, apmeklējot tiesas sēdes. Žēl, ka šo laiku viņš neizmanto, audzinot atvases.

Trīs bērnu mamma iesniegs apelāciju un ies līdz galam, izmantojot ikvienu iespējamo instanci.

Zvaigznes juristi ir neapmierināti ar rezultātu un ir gatavi cīnīties, lai bērni nezaudētu nevienu tūkstoti no ierastajiem alimentiem.

Par 2020. gadu vēl nav zināms, cik sportists maksājis alimentos, bet 2019. gadā tie bijuši 300 tūkstoši rubļu vienam bērnam.

Sportists neslēpj, ka nevar vairāk tādā apmērā uzturēt savas atvases, jo noslēdzot futbolista karjera viņa ienākumi kritušies.

Aršavins praktiski neiesaistās 14 gadus vecā Artjoma, 12 gadus vecās Janas un astoņus gadus vecā Arsēnija audzināšanā.