Jūlija Baranovska: Mana smagākā šķiršanās nebija ar Aršavinu, bet gan ar vīrieti, par kuru domāju joprojām

2 komentāri
Jūlija Baranovska: Mana smagākā šķiršanās nebija ar Aršavinu, bet gan ar vīrieti, par kuru domāju joprojām
INSTAGRAM

Krievijas TV zvaigzne jūlija Baranovska ar grūtībām pārdzīvoja šķiršanos no futbola zvaigznes Andreja Aršavina, kurš pameta viņu ar diviem maziem bērniem uz rokām, piedevām pēdējā grūtniecības trimestrī. Sieviete nenokāra rokas un sasniedz virsotnes karjerā.

36 gadus vecā Baranovska nenoliedz, ka laikā, kad dzīvojusi ar futbolistu, ilgojusies pēc cita vīrieša vārdā – Maksims.

”Aršavins tiesājas ar bērniem, nevis ar mani.” Jūlija Baranovska jau atkal zaudē tiesā par alimentu apjomu

Katja Gordona: Saša sēdēja ar pudeli rokās, bet Baranovska centās mani neielaist telpā

”Pati smagākā šķiršanās man nebija ar Aršavinu, bet gan ar vīrieti, par kuru domāju joprojām. Sastrīdējos ar ļoti tuvu draugu. Varēju pie viņa palikt pa nakti, gulēt ar viņu vienā gultā, apsedzoties ar dažādām segām. Viņš daudz darīja mans dēļ, brauca apsveikt 8.martā. Viņš vienmēr par mani rūpējās,”  ekrānu zvaigzne.

Jūlija nenoliedz, ka sāpinājusi vīrieti, bet viņš nav spējis piedot. Jau daudzi gadi pagājuši. Nu viņa saprot, kā tas ir kad tev dara pāri, ne tu kādam. Ko tieši trīs bērnu māmiņa nodarījusi vīrietim viņa neatklāj.

”Man piedzima pirmais bērns, otrais, trešās un domās bieži atgriezos pie Maksima. Jā, es viņu nemīlēju kā vīrieti, bet bieži domāju, būtu līdzās Maksims, viņš man pateiktu kā labāk rīkoties. Daudz dzīves gudrības no viņa iemācījos, ko vēlāk izmantoju dzīvē,” tā Baranovska.

Par karjeras panākumiem Jūlija saka paldies draugam, jo spējusi saņemties un atsākt dzīvot, pateicoties viņa sniegtajām dzīves gudrībām, kas bija palikušas atmiņā.

Jūlija Baranovska komentē baumas par attiecībām ar Dmitriju Borisovu
2 komentāri