Jūlija Baranovska: Man paveicās, ka bērnu tēvs reiz pieņēma lēmumu mūs pamest

8 komentāri
Jūlija Baranovska: Man paveicās, ka bērnu tēvs reiz pieņēma lēmumu mūs pamest
INSTAGRAM

Populārā Krievijas TV šovu vadītāja Jūlija Baranovska neslēpj, ka šķiršanās no bērnu tēva, futbolista Andreja Aršavina viņai nav bijusi viegla. Faktu, ka futbolists pameta viņu ar diviem bērniem uz rokām, turklāt vēl pēdējā grūtniecības trimestrī, sieviete sauc par nodevību. Gadiem ejot, viņa ir atlaidusi aizvainojumu un apzinās, ka vīrieša nodevība ir labākais, kas ar viņu dzīvē varēja notikt.

Pirms nepilniem desmit gadiem Baranovska palika viena ar maziem bērniem uz rokām. Jūlija nesaprot, kāpēc Aršavins pameta viņu un bērnus, bet nekad nav publiski nomelnojusi bijušo mīļoto.

”Baidījos iedzert kaut malciņu alkohola, jo domāju, ka nodzeršos.” Jūlija Baranovska par šķiršanos

”Aršavins tiesājas ar bērniem, nevis ar mani.” Jūlija Baranovska jau atkal zaudē tiesā par alimentu apjomu

”Kopā ar Andreju nodzīvoju laimīgus deviņus gadus. Kas notika pēc tam ir grūti izskaidrot. Vienā mirklī viņš beidza būt tas cilvēks, kuru pazinu visus šos gadus. Grūtākais etaps manā dzīvē ir aiz muguras, nevaru teikt, ka viss līdz galam ir aizmirsts, tam būs nepieciešami ilgi gadi,” teica Jūlija vienā no pirmajām intervijām pēc šķiršanās.

Jūlija nenokāra rokas, bet koncentrējās uz bērnu audzināšanu un karjeru. Nu sieviete spēj ar siltumu atcerēties bijušo mīlnieku, sakot, ka priecājas, ka viss sanācis tā, kā sanācis. Slavenība apzinās, ja būtu palikusi attiecībās, viņa nebūtu sasniegusi neko no tā, kas viņai ir šobrīd.

”Man ļoti paveicās, un saku to no visas sirds. Man paveicās, ka bērnu tēvs reiz pieņēma lēmumu mūs pamest. Pati nekad nesadūšotos tādam solim. Lai vai kas notiktu, es būtu palikusi šajās attiecībās. Saprotu, ka Aršavins man dāvāja iespēju sevi realizēt. Man paveicās, ka viņš mani pameta, tagad pēc gadiem to saprotu,” atzina Jūlija raidījumā “Быть человеком”.

Jūlija iepazinās ar Andreju vēl mācoties, 20 gadu vecumā viņa dāvāja sportistam pirmo bērnu, pameta mācības un visu sevi veltīja ģimenei.

Kā divu bērnu vecāki viņi pārcēlās uz Londonu, kur Aršavins turpināja futbolista karjeru. Beidzoties līgumam ar vienu no populārākajiem Anglijas klubiem, Aršavins atgriezās Sanktpēterburgā, bet Jūlija ar bērniem palika Londonā. Ģimene bija iedzīvojusies svešajā zemē, turklāt sieviete gaidīja trešo bērnu, tāpēc nevēlējās lidot.

Dzimtenē Aršavins ātri vien atrada jaunu mīļoto, modeli Alisu Kazaminu, kuru ātri vien apprecēja. Oficiālas laulības viņam ar Jūliju nebija. Jūlija palika svešā zemē viena ar bērniem uz rokām, bez alimentiem un stāvoklī.

Ekrānu zvaigznei ļoti palīdzēja ģimene un draugi, vēlāk Jūlija uzrakstīja grāmatu par dzīvi ar Aršavinu, izveidoja karjeru televīzija un izcīnīja bērniem vērā ņemamus alimentus. Futbolists visus šos gadus nevēlējās tikties ar bērniem tikai 2018.gadā viņš sāka izrādīt interesi par atvasēm.

Jūlija Baranovska: Mana smagākā šķiršanās nebija ar Aršavinu, bet gan ar vīrieti, par kuru domāju joprojām

8 komentāri