Jubilejas ballītē Buzova izplūst asarās, toties Dava paziņo, ka Olga ir ”noiets etaps”

Pievienot komentāru
Jubilejas ballītē Buzova izplūst asarās, toties Dava paziņo, ka Olga ir ”noiets etaps”
INSTAGRAM

Pagājušās nedēļas nogalē par šķiršanos, tikai desmit dienas pēc neoficiālas laulību ceremonijas Maldīvu salās, paziņoja Olga Buzova. Olga jau izteikusi savus komentārus par šķiršanos, piebilstot, ka bijušais mīļotais Dāvids Manukjans viņu sitis un krāpis. Nu savu viedokli izpauž arī ”influenceris”, reperis, kurš darbojas ar skatuves vārdu Dava.

Sākumā presei komentāru sniedza Davas menedžere, sakot, ka viss notiekošais ir Olgas lieta, reklāmas kampaņa un uz viņiem neattiecas, Dāvids dzīvo savu dzīvi.

Skandāls Krievijas šovbiznesā! Olga Buzova paziņo, ka bijušais viņu sitis un krāpis ar prostitūtām

10 dienas pēc kāzām Maldīvu salās Olga Buzova sevi atkal dēvē par brīvu sievieti

Vēlāk preses uzmanības, atbalstītāju vēstuļu un šķiršanās sāpju ietekmē – reperis bija neuzmanīgs un, gūstot traumu, nokļuva slimnīcā.

Tika veikta operācija, pēc kuras bija jāievēro miera režīms, bet Dava tāpat piedalījās šovā ”Dejo ar zvaigzni”, izmantojot rokas fiksatoru.

Pēc dejas ”influenceris” pateicās faniem par atbalstu, kas tieši tagad ir ļoti būtisks.

”Diemžēl, tā ir dzīve – viss, kas sākas var jebkuru momentu beigties. Tas bija “noiets etaps”,” šovā izteicās Dava.

Pagājušās nedēļas izskaņā Olga svinēja savu 35. dzimšanas dienu, neskatoties uz sirds sāpēm, mūziķe baudīja vakaru restorānā.

Olga labprāt pozēja ar viesiem, saņēma dāvanas, klausījās dažādu mākslinieku priekšnesumos un pat runāja ar presi.

”Man šobrīd ir ļoti grūti. Tas tāpēc, ka jebkuru situāciju, kas notiek manā dzīvē es ņemu tuvu pie sirds. Īpaši, ja tas skar manu mīlestību. Es tik tikko stāvu uz kājām. Šodienas svinības ir maniem draugiem, ne man. Te ir cilvēki, kuriem neesmu “noiets etaps”, viņi ar mani ir kopā vairāk nekā 15 gadus,” paziņo Olga, nespējot valdīt asaras.

Šova ”Ekstrasensu cīņas” dalībnieki paredzēja Olgas Buzovas neveiksmi attiecībās un brīdināja viņu