Jevgeņija Petrosjana jurists: Stepaņenko ir atslābusi no pašas ļaunuma un skopuma

2 komentāri
Jevgeņija Petrosjana jurists: Stepaņenko ir atslābusi no pašas ļaunuma un skopuma
YOUTUBE

Turpinās humora zvaigžņu Jevgeņija Petrosjana un Jeļenas Stepaņenko mantas dalīšana, ko pāris iegādājušies vai nopelnījuši 30 laulības gados. Tiesas sēdes nogurdinājušas Jeļenu, ”sašķobījusies” viņas veselība.

Jau trīs gadus un trīs mēnešus 68 gadus vecā Stepaņenko un 76 gadus vecais Petrosjans dala kopdzīves laikā iegūto mantu un līdzekļus.

Bagātība uz 500 lappusēm: Petrosjans un Stepaņenko dala kopdzīves laikā iegādāto mantu

Vairāku gadu ilga tiesāšanās! Sadalīta Stepaņenko un Petrosjana manta

Vasarā tiesa pasludināja spriedumu, paziņojot, ka manta sadalīta, bet tas neapmierināja Jeļenu, kura iesniedza uzreiz trīs apelācijas prasības.

Prasības tiek izskatītas joprojām, nākamā tiesas sēde notiks 18. novembrī. Tajā pat laikā Stepaņenko tuvinieki paziņo, ka tiesāšanās spēcīgi ietekmē humoristes veselību. Sieviete žēlojas, ka netaisnību dēļ viņas nervi ir saspringti un viņa bieži guļ zem sistēmas, lai atjaunotos.

”Tas, ka Jeļena ir atslābusi, ir loģiski, pie visa vainojams viņas pašas uzsāktais tiesas process. Stepaņenko ir atslābusi no pašas ļaunuma un skopuma. Petrosjans šķiršanās sākumā piedāvāja visu sadalīt uz pusēm un izvairīties no tiesas, viņa nepiekrita, jo uzskatīja, ka saņems 80% no mantas. Tiesa visu sadalījusi uz pusēm, ir dažas nianses, bet visā visumā uz pusēm, kas nepatīk Stepaņenko,” nosaka Petrosjana jurists.

Stepaņenko no Petrosjana pieprasa naudu, ko viņš pēdējos laulības gados iztērējis ēdienam

Jeļena ir neapmierināta kā sadalītas grāmatas, gleznas un citi mākslas priekšmeti. Viņa uzskata, ka kopā ar bijušo vīru vākusi antikvāros priekšmetus, tātad arī viņai pienākas daļa no šiem dārgumiem.

Neskatoties uz visu, Jeļena paziņo, ka ir laimīga un šo sajūtu viņai dod tieši šķiršanās un brīvības sajūta. Sieviete vizuāli burtiski uzplaukusi un par to saka, ka šķiršanās nākusi viņai par labu. Viss viņas dzīvē ir lieliski. Humoriste vēl ir gatava pacīnīties par iespēju būt laimīgai privātajā dzīvē.

Stepaņenko netur aizvainojumu pret bijušā vīra 32 gadus veco sievu Tatjanu Bruhunovu, kuras dēļ Jevgeņijs pameta viņu, un vēl sievietei laimi, veselību un prieka pilnas dienas.

2 komentāri