Jekaterina Barnava par ”Comedy woman” slēgšanu: Joprojām ir liels aizvainojums un sāpes

4 komentāri
Jekaterina Barnava par ”Comedy woman” slēgšanu: Joprojām ir liels aizvainojums un sāpes
YOUTUBE

Humora zvaigzne Jekaterina Barnava projektā ”Comedy woman” darbojās 12 gadus. Aktrise joprojām nespēj samierināties ar to, ka šovs vairs netiek rādīts TV. Zvaigzne atceras kā uzzinājusi par projekta slēgšanu.

TV ekrānos pirmo reizi humora mīļotāji baudīja šovu ”Comedy woman” 2008. gadā, no pirmā šova līdz pat pēdējam, kas tika pārraidīts 2020. gadā, Jekaterina bija daļa no aktieru sastāva. Aktrise nenoliedz, ka būtu turpinājusi dalību projektā, ja tas nebūtu slēgts.

”Pēdējā filmēšana bija ļoti smaga, mēs visi saslimām, saaukstējāmies. No malas varēja likties, ka radošā komanda ir sevi izsmēlusi, bet sarežģītais mēnesi pagāja. Domājām, atpūtīsimies, savāksimies, bet mūs pasauca uz sarunu ar producentu. Gaidījām, ka teiks, laiks atvaļinājumam, bet mums pateica, ka ”Comedy woman” beidz pastāvēt,” atceras Barnava.

Jekaterina uzreiz nav ņēmusi nopietni producentu vārdus, viņa cerējusi, ka viss mainīsies, ka nepieciešams vienkārši vadībai apdomāties.

”Jutu, ka viss netiek pateikts. Bija liels aizvainojums un sāpes. Šovs bija jau kļuvis par ko tuvu un mīļu. Izjutu šova beigas kā nodevību un nemīlēšanu,” tā Jekaterina.

Barnava nav mierā ar projekta slēgšanu un aizdomājas, ka, iespējams, projekts slēgts, jo dalībnieces nepaliek jaunākas..

4 komentāri