Jau atkal dāma pusmūžā? Iekārojamais Gogens Solncevs sirsnīgā kadrā izrāda savu līgavu

12 komentāri
Jau atkal dāma pusmūžā? Iekārojamais Gogens Solncevs sirsnīgā kadrā izrāda savu līgavu
INSTAGRAM

11. oktobrī Krievijas šovmens Gogens Solncevs un pensionāre Jekaterina Tereškoviča šķīra savu trīs gadus ilgo laulību. Gogens ir gatavs jaunai laulībai un neslēpj, ka jau 29.oktobrī iestūrēs laulības ostā ar citu dāmu.

Sākumā šovmens neatklāja ne izredzētās personību, ne nodarbošanos, ne vārdu, ne vecumu, cenšoties privāto dzīvi atstāt tikai sev, paziņojot, ka mīļotā ir jauna un enerģiska.

Nedēļu pēc šķiršanās no pensionāres Gogens Solncevs jau atkal gatavojas kāzām

Iekārojamais Gogens Solncevs šķiršanās sāpes remdē ar pensijas vecuma prostitūtām

Gogens nespēja noklusēt prieku, kad viņa līgava vakcinējās pret Covid-19 un publiskoja pirmo kopbildi!

”Ar jauno, lielisko Ļubu. Pozitīvas enerģijas un optimisma cilvēks! Mazulīte ir veikusi vakcināciju un viņai nebūs jāsēž mājās līdz 25.februārim,” tā Gogens.

Kadrā iekārojamajam vīrietim pieglaudusies dāma pusmūžā un koķeti smaida. Redzams, ka arī Ļuba ir pensijas vecuma sieviete, gluži kā Gogena bijusī sieva Jekaterina.

Ieraksta komentāros daudzi sajūsminās par Gogena vēlmi aplaimot vecmāmiņu, dāvājot otro jaunību, citas dāmas saka, ka arī pēc 65 gadu sasniegšanas vēlētos pieglausties Gogenam, saprot, ka tagad nav viņam interesantas.

Daudzi izsaka komplimentus Ļubas izskatam, citi viņu sauc par vieglas uzvedības vecmāmiņu un smejas, ka slavenība sievieti dēvē par mazulīti.

Atgādinām, ka Gogena un viņa līgavas kāzas būs 29. oktobrī, pāris jau ir iegādājušies svinību tērpus, ir noīrēts restorāns un pasūtīta īpaša torte no zivs.

Iekārojamais Gogens šķīris laulību ar sievu pensionāri. Bijusī vēlas viņu ietupināt cietumā

12 komentāri