””Izvilka” mani no aizsaules.” Pēc pamošanās no komas dziedātāja Maksim uzrunā fanus

20 komentāri
””Izvilka” mani no aizsaules.” Pēc pamošanās no komas dziedātāja Maksim uzrunā fanus
YOUTUBE

Pusotru mēnesi Krievijas estrādes zvaigzne Maksim pavadīja medikamentozajā komā, nu dziedātāja izvadīta no komas, atslēgta no plaušu ventilācijas, viņa turpina ārstēšanu un ir sniegusi pirmo oficiālo paziņojumu pēc pamošanās no komas.

Krievijas prese raksta, ka Maksim ir pārvesta no reanimācijas uz parastu VIP palātu, kur turpinās ārstēšanos.

Dziedātājas Maksim menedžere pastāstījusi, kā koma ietekmējusi mūziķes atmiņu

Dziedātāja Maksim nākusi pie samaņas un sazinās ar žestu palīdzību

Ārsti aizliedz zvaigznei staigāt, jo vēlas, lai viņa sākumā uzņem spēku un nepārpūlas.

“Esmu atkal kopā ar jums. Vēlos pateikties par atbalstu tiem, kuri par mani pārdzīvoja. Tas ir ļoti patīkami un man daudz nozīmē. Vēlos pateikt paldies ārstiem un visam slimnīcas personālam. Viņi ir savas jomas speciālisti, kuri mani izglāba. Daudz palīdzēja, ka par mani pārdzīvoja, lūdzās, tas viss “izvilka” mani no aizsaules,”  Maksim.

Mūziķe atceras, kad ārsti jautājuši, cik ilgi viņa bijusi komā, un Maksim teikusi, – divas dienas. Viņa nav spējusi noticēt, ka pagājis mēnesis.

“Joprojām esmu ļoti vāja, ja cenšos celties kājās, tad reibst galva. Tomēr ceru, ka drīzumā būšu mājās un varēšu apskaut savu ģimeni,” sociālajā tīklā “Instagram” raksta Maksim.

Maksim menedžere domā, ka tuvākajā laikā dziedātāja dosies uz mājām, bet par dziedāšanu un pārlidojumiem uz laiku būs jāaizmirst – atveseļošanās laikā nedrīkst noslogot plaušas.

Publiskots video no dziedātājas Maksim koncerta, kurā viņa redzama īsi pirms hospitalizācijas

20 komentāri