”Izjutu neciešamas sāpes.” Dziedātāja Maksim skaidro, kāpēc pazudusi no šovbiznesa

0 Komentāru
”Izjutu neciešamas sāpes.” Dziedātāja Maksim skaidro, kāpēc pazudusi no šovbiznesa
YOUTUBE

Krievijas dziedātāja Maksim viesojās raidījumā “Судьба человека”, kurā nodemonstrēja to, ka ar viņu viss ir kārtībā. Mūziķe atklāja, ka pametusi šovbiznesu, jo viņu mocījušas neizturamas sāpes.

2020.gadā Krievijas presē parādās dažādās spekulācijas par dziedātāju, viņas dzīvi, neatrašanos Krievijā, nevēlēšanos iziet sabiedrībā. Beidzot mūziķe komentē notiekošo!

”Iekļuvu nopietnā autoavārijā un nogulēju slimnīcā divus mēnešus. Ārstējos ārpus Krievijas un pēc tam arī dzimtenē. Bija nopietni iekšējo orgānu bojājumi. Daudz pieņēmos svarā – par 15 kilogramiem. Nedrīkstēju kustēties. Pēc tam bija komplikācijas ar asinsvadiem, kas atrodas galvā. Izjutu neciešamas sāpes. Es vienkārši nespēju iziet uz skatuves,” skaidro Maksim.

Mūziķe piebilst, ka ne tikai autoavārija lika uz laiku pamest skatuvi, to lika arī pati dzīve. Maksim uzsver, ka pēdējo septiņu gadu laikā daudz kas noticis un viņa vēlējusies vienkārši mieru un atputu.

”Par mani rakstīja dažādus rakstus, reizēm nepatiesus. Mani ļoti atbalstīja sportisti, kuri pirms sacensībām dziedāja vienu no manām dziesmām. Viņi glāba manu reputāciju,” raidījumā paziņo Maksim.

Maksim iemantoja popularitāti 2006. gadā, kad izdeva albumu ”Трудный возраст”. 2007.gadā viņu atzina par komerciāli veiksmīgāko Krievijas mūziķi.

2020.gada sākumā dziedātāja paziņoja, ka uz laiku pārtrauc koncertdarbību un pazuda ne tikai no skatuves, bet arī no sociālajiem tīkliem.

0 Komentāru