”Izbāzta mēle!” Igoram Nikolajevam jātaisnojas par meitas uzņemto foto

1 komentārs
”Izbāzta mēle!” Igoram Nikolajevam jātaisnojas par meitas uzņemto foto
INSTAGRAM

Dziedātājs Igors Nikolajevs ir spiests taisnoties par nepilnus sešus gadus veco meitu Veroniku un viņas uzvedību. Mūziķis ir sašutis par negācijām, kādas izraisa maza bērna nevainīgi uzņemtais kadrs.

Igors sociālajā tīklā ”Instagram” publiskoja dzīvespriecīgu bildi, kurā viņa atvase ir apskāvusi savu draudzenīti, abas meitenītes ir jautras un fotografējas ar izbāztām mēlēm.

Foto: Igors Nikolajevs kopā ar ģimeni bauda atpūtu Jūrmalā un nosvin sievas jubileju

Ieraksta komentāros mūziķa fani ir sašutuši par šādu nekaunību, rupjību, vairums uzskata, ka mēli var demonstrēt privātos kadros, tos, neizliekot visu apskatei.

Atbalstītāji domā, ka bilde parāda Nikolajeva meitas neaudzinātību, visatļautību un mākslinieka necieņu pret faniem.

Nikolajevs iestājās par savu meitu, publiskojot foto, kurā pats rāda mēli.

”Ieraksts ir atbalsts manai meitiņai, mīļai un labi audzinātai meitenītei, kura kopā ar tikpat lielisku meiteni Agnesi – spēlējās, ākstījās ar telefonu. Aicinu sekotājus, kuri izsaka negācijas meiteņu virzienā – beigt man sekot sociālajos tīklos. Man nav būtisks atbalstītāju daudzums, bet gan kvalitāte,” tā Nikolajevs.

Meitenīšu atbalstam mākslinieks aicina arī citus, publiskot fotogrāfijas ar izbāztām mēlēm, sakot, ka viņa pusē jau vēsturiski ir Miks Džegers un Alberts Einšteins.

1 komentārs