Intīmas attiecības un slava! Dziedātājas publiski izsakās par Meladzes nepiedienīgajiem piedāvājumiem

19 komentāri
Intīmas attiecības un slava! Dziedātājas publiski izsakās par Meladzes nepiedienīgajiem piedāvājumiem
INSTAGRAM

Viena no šobrīd populārākajām tēmām Krievijas šovbiznesā ir dziedātājas Ani Lorak sniegtā informācija, par to, kāpēc viņai ir sarežģītas attiecības ar komponistu Konstantīnu Meladzi. Seksīgā mūziķe atzina, ka Konstantīns prasījis no viņas intīmas attiecības apmaiņā pret slavu. Ani paziņojumam pievienojas arī dziedātāja Olga Poļakova.

Pēc Ani paziņojuma daudzi šovbiznesa kolēģi viņai pārmeta centienus, iemantot papildus popularitāti, pateicoties slavenajam Meladzes uzvārdam.

Viss mainījies, jo mūziķes izteikumam pievienojas arī cita dziedātāja – Olga Poļakova.

Seksīgā Ani Lorak skaidro, vai izlīgusi ar meitas tēvu, kurš viņu krāpa

”Ja redzēsiet mani korpulentu, tātad esmu stāvoklī.” Konstantīna Meladzes sieva par lieko svaru

”Būtu es cita veida cilvēks, mana dzīve būtu kā lidmašīnas skrejceliņš. Tas veids, kā viņš piedāvāja attīstīt karjeru man nederēja. Nevēlos runāt par noteikumiem, kādus man izvirzīja Meladze, teiksim tā, tas viss skāra manu intīmo dzīvi un ir no tēmas – uz ko tu esi gatava popularitātes vārdā,” raidījumā “Судьба человека” pavēstīja Lorak.

Lorak ir droša, ka šādi noteikumi tiek piedāvāti visām Meladzes māksliniecēm, viņas uz to ir gatavas, bet Ani – nē.

Ani drosmīgais paziņojums pamudināja Olgu beigt slēpt patiesību un atklāt, ka arī viņa ir saņēmusi intīma rakstura piedāvājumu no Konstantīna.

”Es ticu Ani, domāju, ka viņa saka patiesību. Pati saņēmu tādu piedāvājumu no Konstantīna Meladzes. Vai šādu piedāvājumu saņēmām tikai mēs abas, vai vēl citas, to neuzzināsim nekad, jo par tādām lietām visi ir pieraduši klusēt. Daudzi šādus piedāvājumus uzskata par normu – nu piedāvāja vīrietis sievietei seksu pret karjeras izaugsmi, kas tur liels?” nosaka Olga.

Pats producents turas malā no skandāla un nekomentē slaveno skatuves kolēģu izteikumus.

Ceļojuma foto: ukraiņu dziedātāja Ani Lorak bauda atpūtu Grieķijā