Igors Krutojs aicina aizlūgt par Aleksandru Serovu. Dziedātāja meita atklāj nianses par tēva veselību

1 komentārs
Igors Krutojs aicina aizlūgt par Aleksandru Serovu. Dziedātāja meita atklāj nianses par tēva veselību
INSTAGRAM

Krievijas estrādes zvaigzne Aleksandrs Serovs pirms pāris dienām tika hospitalizēts. Mūziķis cīnās ar Covid-19, un ārsti ir noraizējušies par viņa veselības stāvokli. Bijusī sieva un meita pastāsta par dziedātāja veselību, bet komponists Igors Krutojs aicina aizlūgt.

”Saņemu ļoti daudz jautājumus par tēva veselības stāvokli. Vēlos pateikties ikvienam par atbalstu un laba vēlējumiem. Tētis ir labās rokās, viņu novēro ārsti, notiek intensīva ārstēšana. Mēs visi esam pārliecināti, ka pavisam drīz viņš izveseļosies un esam noskaņoti tikai pozitīviem jaunumiem,” tā Aleksandra meita Mišela.

Slimība skārusi 75% no plaušām! Dziedātājs Aleksandrs Serovs steidzami nogādāts reanimācijā

Mišela sociālajā tīklā ”Instagram” piebilda, ka vēl tēvam visu to labāko un ir jānoskaņojas uz pozitīvisma viļņa, tad viss būs kārtībā.

Covid-19 ir ietekmējis 75% no slavenības plaušām, pagaidām Aleksandrs nav pieslēgts pie aparātiem, bet ar slimību cīnās pats.

Arī komponists Igors Krutojs uzrauga drauga veselības stāvokli un vairākas reizes dienā sazinās ar ārstiem.

”Mans draugs Saša ir saslimis ar šo ”ļaunumu”, palīdzēt viņam es nevaru, lai vai kā vēlētos. Tāpēc lūdzu sekotājiem aizlūgt un pie iespējas nolikt svecīti baznīcā par Sašas veselību,”  Krutojs.

Arī Aleksandra bijusī sieva Jeļena, kura tam dāvājusi meitu Mišelu, komentējusi situāciju, sakot, ka daudzi prasa par mūziķa veselības stāvokli un viss, ko viņa var teikt, ka būs labi!

1 komentārs