Igora Krutoja ārlaulības dēls pieņēmis slaveno uzvārdu un atteicies no vīrieša, kurš viņu uzaudzinājis

15 komentāri
Igora Krutoja ārlaulības dēls pieņēmis slaveno uzvārdu un atteicies no vīrieša, kurš viņu uzaudzinājis
YOUTUBE

Pirms diviem gadiem komponista Igora Krutoja dzīvē uzradās ārlaulības dēls. Jakovs pats sazinājās ar komponistu un uzstāja uz tikšanos. Krutojs satikās ar jaunieti tikai pēc tam, kad ģenētiskā ekspertīze apstiprināja viņu radniecību.

Jakova māte jau vairākus gadus ir mirusi, sieviete aizgājusi viņsaulē, zaudējot cīņa ar smagu slimību. Jaunajam vīrietim ir palicis tēvs Sergejs, kurš viņu uzaudzinājis, domājot, ka rūpējas par miesīgu dēlu.

Igors Krutojs aicina aizlūgt par Aleksandru Serovu. Dziedātāja meita atklāj nianses par tēva veselību

Foto: INSTAGRAM

Laima Vaikule par konfliktu ar Igoru Krutoju: Tās ir viņa problēmas!

Pēdējā laikā Jakova un, vīrieša, kurš viņu uzaudzinājis, attiecības sašķobījušās, sākusies cīņa par Maskavas dzīvokli.

”Kad dēlam bija pieci gadi, izšķīros ar viņa māti un aizgāju no dzīvokļa, atstājot to dēlam un viņa mātei. Izrakstījos no dzīvokļa, nu Jakovs nevēlas mani pierakstīt atpakaļ. Mums ģimenē bija noruna, ka man vēlāk tiks atgriezta trešā daļa dzīvokļa vai arī saņemšu kompensāciju,” tā Sergejs.

Pats Jakovs ir pieņēmis bioloģiskā tēva slaveno uzvārdu un atsakās kompensēt Sergejam viņa dzīvokļa daļu. Jaunais vīrietis ir izslēdzis no savas dzīves cilvēku, kurš viņu uzaudzinājis.

Neskatoties uz visu, Sergejs nedomā atteikties no Jakova un aicina komponistu atdot viņam viņa dēlu!

Tikai nesen Krutojs publiski atzina, ka viņam ir ārlaulības dēls. Komponists priecājas, ka viņa mamma dievina Jakovu, arī jaunākā meita ir atradusi kontaktu un kad ir Maskavā, tad satiekas ar brāli.

Igors neslēpj, ka uzreiz nav izjutis radniecīgas jūtas pret Jakovu, bet nu ir iemīlējis viņu un uzņemas tādu pašu atbildību kā pret citiem saviem bērniem.

”Tās ir manas asinis, man radniecīgs cilvēks,” nosaka 67 gadus vecais komponists.

”Sirds sažņaudzas no žēluma.” Igors Krutojs par dziedātāja Valērija Ļeontjeva grūto dzīvi

15 komentāri