Iespaidīgi! Mūziķis Maksims Fadejevs notievējis par 127 kilogramiem

5 komentāri
Iespaidīgi! Mūziķis Maksims Fadejevs notievējis par 127 kilogramiem
INSTAGRAM

Mūzikas producents, mūziķis Maksims Fadejevs ilgus gadus cieta no liekā svara problēmas. Nepilnu divu gadu laikā Maksimam izdevies atbrīvoties no 127 kilogramiem liekā svara!

Krievijas prese raksta, ka šobrīd vienmēr korpulento mūziķi daudzi atbalstītāji neatpazīst, kā nekā Maksims zaudējis 127 kilogramus liekā svara un lepojas ar tvirtu, sportisku ķermeni.

Mērķis sasniegts! Pašmāju ”drag queen” atbrīvojies no 30 kilogramiem liekā svara

Mūziķis uzsver, ka svaru zaudējis, pateicoties viņa paša izdomātai tievēšanas metodei, kuru viņš atklājis arī dietologiem.

”Nu par to varu runāt, tagad tie nav tikai tukši vārdi, bet jau zinātne. Notievēšanas programma ir medicīniski pārbaudīta. Drīz to prezentēsim un programma mainīs daudzu korpulento cilvēku dzīves,” Fadejevs.

Atbalstītāji fotogrāfiju komentāros novērtē lieliskās pārmaiņas – teicama forma, malacis, esat kļuvis par 20 gadiem jaunāks, veselību, apbrīnoju jūs.

Producents atklāj vienu no savām metodēm, kas palīdz notievēt – no rīta, pēcpusdienā un vakarā jāizdzer 600 grami silta ūdens. Ūdenim jābūt tādam, lai patīkami dedzina kaklu.

”Ēst var visu to pašu, ko parasti, bet sākumā izdzeriet 600 gramus karsta ūdens. Pēc padzeršanās jūs vairāk par trīs ēdamkarotēm nespēsiet apēst. Svars sāks kristies uzreiz,” padomu sniedz Fadejevs.

Maksims uzsver, ka nav mocījis ķermeni ar diētām vai neskaitāmām stundām sporta zālē. Sports izmantots vienīgi tik daudz, lai savilktos āda un ķermenis būtu tonusā.
5 komentāri