”Iemācieties runāt un tad zvaniet!” Kudrjavcevu līdz histērijai noved medicīniskās palīdzības gaidīšana 3.5 stundas

1 komentārs
”Iemācieties runāt un tad zvaniet!” Kudrjavcevu līdz histērijai noved medicīniskās palīdzības gaidīšana 3.5 stundas
INSTAGRAM

Populārā Krievijas raidījumu vadītāja Ļera Kudrjavceva 14. jūnijā piedzīvojusi pamatīgu pārbīli saistībā ar Neatliekamo medicīnisko palīdzību. Šoreiz mediķu uzmanība bija nepieciešama kādam Ļerai tuvam cilvēkam, ne viņai pašai.

”Tuvam cilvēkam kļuva slikti, bija aizdomas par insultu. Izsaucu maksas Neatliekamo medicīnisko palīdzību, saka, atbrauks pēc 1.5 stundām. Iesaka izsaukt Valsts medicīniskās palīdzības brigādi – piekrītu. Gaidu stundu, divas, trīs,” dusmīgi sociālajos tīklos raksta Ļera.

49 gadus vecā Ļera Kudrjavceva nodemonstrē savu ķermeni bikini

View this post on Instagram

A post shared by Lera Kudryavtseva (@leratv)

Ļerai Kudrjavcevai nakts slimnīcā beidzas ar pārbīli. Palātā ienāk vīrietis asiņainā krekliņā

Slavenībai sākusies histērija, viņa zvanījusi un saņēmusi atbildi, ka nekādā veidā nav iespējams palīdzēt, jo gluži vienkārši nav automašīnu, kas varētu doties izsaukumā.

”Es praktiski kliedzu klausulē – palīdziet, uz ko man atbildēja – iemācieties runāt un tad zvaniet. Šos vārdus pavadīja sarunas pārtraukšana,” tā Ļera.

Trīs stundu laikā raidījumu vadītāja apzvanīja visas iespējamās instances, kas var piedāvāt medicīnisko palīdzību, atbildes bijušas šokējošas – mēs nestrādājam, nav automašīnu vai gaidiet.

Pēc 3.5 stundām ieradusies maksas Neatliekamā medicīniskā palīdzība un pēc pāris minūtēm arī Valsts medicīniskā palīdzība, kas ir bezmaksas pakalpojums.

”Sakiet, kā tas ir iespējams? Ja nu cilvēks būtu miris? Cik daudzi nomirst nesagaidot? Mūsu valstī nav resursu? Nav naudas, lai iegādātos automašīnas un samaksātu mediķiem? Paveicās, ka paspējām un cilvēks ir reanimācijā,” nopūšas Ļera.

”Esmu netipiska vecmāmiņa. Neadu un nelieku visu laiku ēst.” Ļera Kudrjavceva par ģimeni

1 komentārs