Iekārojamais Gogens Solncevs šķiršanās sāpes remdē ar pensijas vecuma prostitūtām

29 komentāri
Iekārojamais Gogens Solncevs šķiršanās sāpes remdē ar pensijas vecuma prostitūtām
INSTAGRAM

Šķiršanās no uzņēmējas, 70 gadus vecās Jekaterinas Tereškovičas smagi ietekmējusi 41 gada vecā šovmeņa Gogena Solnceva pašapziņu. Gogens vēlas atriebties sievai par velti nodzīvotiem trīs gadiem un meklē mierinājumu līdzās pensijas vecuma prostitūtām.

Par Gogena netipisko stāvokli un laika kavētājām presei pastāstīja šovmeņa labākā draudzene Lidija Alifrenko, kura nu dzīvo kopā ar mākslinieku, gatavo viņam ēst un cenšas rūpēties, lai viņš atgūtu dzīvesprieku.

Iekārojamais Gogens šķīris laulību ar sievu pensionāri. Bijusī vēlas viņu ietupināt cietumā

Iekārojamais Gogens un viņa sieva pensionāre nosvin iepazīšanās gadadienu

Lidija neslēpj, ka viņas labākais draugs nepavada laiku vienatnē vai kopā ar draugiem, bet pērk pensijas vecuma prostitūtas.

”Gogens ir ļoti sliktā emocionālā stāvoklī, ir pat sācis uz mājām izsaukt padzīvojušas prostitūtas. Biju šokā! Atbraucu no darba un viesistabā sēž vecmāmiņa seksīgā apakšveļā un zeķēs no erotisko preču veikala. Paldies Dievam, ka laikā atbraucu, viņi vēl nebija ar seksu nodarbojušies! Prasīju, ko jūs šeit darāt, viņa atbildēja, ka manu dēliņu gatavojas atjaunot,”  Lidija.

Alifrenko izgrūdusi večiņu aiz durvīm, uzskatot, ka šāda veida ”ātrā” palīdzība Gogenam nav vajadzīga.

Gogens aicinājis draudzeni, viņu saprast, ka viņam nepieciešama izklaide, aizmiršanās, bet viņa nespēj to saprast, jo līdz šim nav pat zinājusi, ka arī večiņas strādā par prostitūtām. Vēlāk vēl Lidija pieķērusi šovmenu saziņā ar kundzītēm, kuras piedāvā maksas erotiskos pakalpojumus.

Pagaidām Solncevs skatās prostitūtu fotogrāfijas speciālās interneta lapās. Sieviete draugam atņēmusi telefonu, lai viņš būtu tālāk no ”grēka”, bet šovmens paziņojis, ka vienalga atradīs veidu kā apmierināt fizioloģiskās vajadzības.

Kautiņš pensionāres gaumē! Gogena Solnceva sieva pārmāca vīru, piekaujot viņu ar pannu

29 komentāri