Iekārojamais Gogens Solncevs: Baidos, ka manai sievai Poļinai piedzims slims bērns

22 komentāri
Iekārojamais Gogens Solncevs: Baidos, ka manai sievai Poļinai piedzims slims bērns
INSTAGRAM

Gada pēdējie mēneši Krievijas šovmenam Gogenam Solncevam ir notikumiem bagāti. Viņš izšķīries no sievas pensionāres un apprecējis viņas meitu Poļinu. Nu slavenība paziņo, ka Poļina ir bērna gaidībās.

Daudzi domā, ka Gogens apprecēja bijušās sievas pensionāres Jekaterinas Tereškovičas meitu Poļinu, lai atriebtos bijušajai, bet iekārojamais vīrietis turpina pārliecināt atbalstītājus, ka ir laimīgs jaunajās attiecībās. Gogens priecājas, ka viņa mīļotā Poļina drīzumā kļūs par māti.

Kautiņš, apvainojumi un policija! Iekārojamais Gogens apprec bijušās sievas pensionāres meitu Poļinu

”Līgavai kleita no tirgus, viss ļoti nabadzīgi.” Viesi neapmierināti ar iekārojamā Gogena Solnceva kāzām

”Poļina ir stāvoklī jau otro mēnesi. Baidos, ka piedzims slims bērns. Skandāla dēļ, kas notika kāzās, viņa izpīpēja cigareti un iedzēra alkoholu,” bēdājas Gogens.

Pāris gatavojas kļūt par vecākiem, iekārto bērnistabu, bet Gogens neaizmirst arī par bijušo sievu. Viņš ir pārliecināts, ka Jekaterina nav spējīga kontrolēt savas darbības, tāpēc viņai jāatrodas speciālā ārstniecības iestādē.

”Es veceni ietupināšu, viņa aizbrauks uz psihiatrisko slimnīcu. Jūs vēl redzēsiet, tā būs! Viņa ir psihiski nevesela,” paziņo Gogens.

Solnceva un pensionāres laulībā neiztika bez nebeidzamiem skandāliem. Par šķiršanās iemelsu kalpoja Jekaterinas alkoholisms. Uzzinot, ka bijušais vīrs teju uzreiz pēc šķiršanās precas, turklāt ar viņas meitu, tas bija trieciens Jekaterinai un viņa nokļuva slimnīcā.

Intervijā Solncevs atzina, ka 3.5 ilgā laulība ar Jekaterinu bijusi kļūda, viņš ir gatavs jaunajam posmam dzīvē un ir patiesi laimīgs.

Iekārojamais Gogens apgalvo, ka kāzas ar bijušās sievas meitu viņam izmaksājušas 61 tūkstoti eiro

22 komentāri