Iekārojamais Gogens šķīris laulību ar sievu pensionāri. Bijusī vēlas viņu ietupināt cietumā

41 komentārs
Iekārojamais Gogens šķīris laulību ar sievu pensionāri. Bijusī vēlas viņu ietupināt cietumā
INSTAGRAM

Septembra vidū šovmena Gogena Solnceva sieva Jekaterina Tereškoviča paziņoja, ka viņai apnicis ciest vīra izgājienus un viņa vēlas šķirties. Mīlnieku atbalstītāji neticēja vārdu nopietnībai, bet domāja, kā pāris sastrīdējušies un viss atrisināsies. Atklājies, ka Gogens un Katja šoreiz patiesi izšķīrušies.

Par šķiršanās faktu Gogens informē sociālajos tīklos, publiskojot dokumentus, kas apstiprina šķiršanās faktu.

Neparasts ģimenes modelis Krievijas šovbiznesā: kārdinošais Gogens aplaimo uzreiz divas seniores

Iekārojamais Gogens par seksu ar sievu pensionāri: Sten, kā ievainota vilcene

”Viss. Vēlu savai bijušajai sievai laimi privātajā dzīvē un kā atvadu dāvanu dāvinu viņai iespēju mūžīgi izmantot manu skaisto uzvārdu,” raksta šovmens, uzsverot, ka Jekaterina pēc šķiršanās palikusi viņa uzvārdā.

40 gadus vecais Solncevs paziņojis, ka ir gatavs jaunām attiecībām. Ekstravagantais mākslinieks aprakstījis arī vēlamo izredzēto.

”Atkal esmu brīvs un gatavs iepazīties ar audzinātu un uzticamu meiteni. Ar tādu, kura nelieto alkoholu, kurai nav materiālu vai morālu problēmu, kā arī problēmu ar psihi. Vecumam nav nozīmes. Arī bērni nav šķērslis,” Gogens.

Šķiršanās iniciatore bijusi 70 gadus vecā Jekaterina, kura apvainoja slaveno vīru alkoholismā un vienaldzībā. Katja ir nolēmusi tiesāties ar Gogenu un vēlas, lai viņš bauda dzīvi cietumā.

”Viņš mani izmantoja, lai iegūtu naudu un īpašumus pēc manas nāves. Kāda biju muļķe, ka viņam visu novēlēju. Viņš mani vienkārši kaut kā piespieda – zem hipnozes, visdrīzāk. Pieprasīja, lai neko nesaku par testamentu meitai, lai pēc manas nāves viss mantojums tiek viņam, bet manai meitai, tikai sarūsējusi veca automašīna,” Jekaterina.

Jekaterina uzskata, ka Gogens visu pārdomājis, lai juridiski pret viņu nebūtu pretenziju. Ja viņa neanulētu testamentu un neizšķirtos, tad Poļina nesaņemtu ne kapeiku.

”Mēģināšu panākt to, ka viņš sapūst cietumā. Lai turpmāk neviena kārtīga un naiva sieviete nenonākt viņa krāpnieka, liekēža rokās,” apņēmības pilna ir Jekaterina.

”Tik daudz pudeļu savā dzīvē neesmu redzējis.” Gogens turpina cīņu ar sievas pensionāres alkoholismu

41 komentārs