Iekārojamais Gogens sapņo par meitiņu, kuru vēlas nosaukt bijušās sievas, nu sievasmātes vārdā

10 komentāri
Iekārojamais Gogens sapņo par meitiņu, kuru vēlas nosaukt bijušās sievas, nu sievasmātes vārdā
INSTAGRAM

Oktobra sākumā iekārojamais Gogens Solncevs izšķīrās no sievas, 70 gadus vecās pensionāres Jekaterinas Tereškovičas. Nedēļu pēc šķiršanās šovmens paziņoja, ka precas ar bijušās sievas meitu Poļinu. Atklājies, ka Poļina jau pavisam drīz dāvās Gogenam bērnu.

Poļina ir otrajā grūtniecības mēnesī, un pāris vēl nezina, kas gaidāms – dēls vai meita, bet šovmens jau ir izdomājis pirmdzimtajam vārdu.

Kautiņš, apvainojumi un policija! Iekārojamais Gogens apprec bijušās sievas pensionāres meitu Poļinu

Iekārojamais Gogens apgalvo, ka kāzas ar bijušās sievas meitu viņam izmaksājušas 61 tūkstoti eiro

”Visi mani draugi un paziņas priecājas, ka kļūšu par tēvu. Sapņoju par meitiņu. Nosaukšu sievasmātes vārdā, jo viņas dēļ iepazinos ar Poļinu,” nopietni nosaka topošais tēvs.

Slavenība dara visu, lai jaunā sieva justos labi, nedzīvotu stresā un veltītu visu sevi atvasei un veselīgai grūtniecībai.

Kāzu naktī Poļina stresa ietekmē uzpīpējusi vienu cigareti un iedzērusi alkoholu, tas biedē Gogenu, viņš domā, ka no tik mazas apreibinošo vielu devas var piedzimst slims bērns.

Lai nerastos problēmas ar grūtniecību un izdotos dzīvot laimīgu, mierīgu dzīvi, Solncevs vēlas psihiatriskajā klīnikā ievietot sievasmāti, ar kuru bija laulībā 3.5 gadus. Šovmens uzskata, ka Katjai alkoholisma ietekmē radušās psihiskas problēmas un viņa neatbild par savām rīcībām.

Aktieris nenoliedz, ka tikai ar Poļinu izjūt, kas ir īsta laime, ģimenes dzīve un kā tas ir – vēlēties atgriezties mājās.

Iekārojamais Gogens Solncevs: Baidos, ka manai sievai Poļinai piedzims slims bērns

10 komentāri