Iekārojamais Gogens pie sievas pensionāres alkohola problēmām vaino viņas pašas meitu

5 komentāri
Iekārojamais Gogens pie sievas pensionāres alkohola problēmām vaino viņas pašas meitu
INSTAGRAM

Krievijā populārā šovmeņa, dziedātāja, aktiera Gogena Solnceva un viņa sievas pensionāres Jekaterinas ģimenē strīdi un skandāli ir ikdienas sastāvdaļa. Gogens uzskata, ka mīļotajai “nokāpt no korķa” neļauj pašas meita.

Iekārojamais Gogens Krievijas presei atklājis, ka pēdējā laikā pie visām viņa ģimenes problēmām vainojama Jekaterinas meita Polina.

Iekārojamais Gogens par seksu ar sievu pensionāri: Sten, kā ievainota vilcene

”Tik daudz pudeļu savā dzīvē neesmu redzējis.” Gogens turpina cīņu ar sievas pensionāres alkoholismu

Šovmenis uzskata, ka tieši Katjas pieaugusī meita nepalīdz apkarot mātes alkohola problēmas, bet tieši otrādi – palīdz pensionārei nodzerties.

Kā piemēru viņš nosauc savu 40 gadu jubileju, kurā tieši Polina Katjai lējusi alkoholu un viss beidzies ar dzimšanas dienas izbojāšanu. Sociālajos tīklos Gogens paziņo, ka Polina 70 gadus vecajai mātei ir arī piegādājusi alkoholu, lai izjauktu rehabilitācijas iestādē sasniegto rezultātu.

Gogens vairs nelaidīs jauno sievieti pāri ģimenes ligzdiņas slieksnim un neļaus kontaktēties ar savu sievu.

”Viņa vēlas mantojumu, tāpēc dara visu iespējamo, lai novestu manu sievu kapā. Polina vienkārši grib pārdot Katjas dzīvokli un padzīvot ”zaļi”,” tā Gogens.

Aktieris uzsver, ka kāzu dienā devis zvērestu būt kopā gan priekos, gan bēdās un nedomā pamest pensionāri nelaimē.

”Polina ir “sātans brunčos”. Apsolu, ja viņa nebeigs kārdināt manu sievu ar alkoholu, viņai maz neliksies,” draud Gogens.

Iekārojamais Gogens publisko kadrus no sievas pensionāres 70 gadu jubilejas