Iekārojamais Gogens nolīgst apsardzi, lai aizsargātu sevi un līgavu no bijušās sievas pensionāres dusmām

7 komentāri
Iekārojamais Gogens nolīgst apsardzi, lai aizsargātu sevi un līgavu no bijušās sievas pensionāres dusmām
INSTAGRAM

27. oktobrī šovmenis Gogens Solncevs iestūrēs laulības ostā. Ceremonija notiks 10 dienas pēc iepriekšējās laulības šķiršanas. Lai kāzās viss būtu kā plānots Krievijas šovmenis nolīdzis apsardzi, kas rūpēsies par viņa, līgavas un dzimtsarakstu nodaļas drošību.

Krievijas presei Gogens pačukst, ka kāzās cienās viesus ar dažādām delikatesēm, viesi baudīs ne tikai torti no zivs, bet lielajai dienai ir iegādāti arī desmit kilogrami melno ikru.

Iekārojamais Gogens šķīris laulību ar sievu pensionāri. Bijusī vēlas viņu ietupināt cietumā

Nedēļu pēc šķiršanās no pensionāres Gogens Solncevs jau atkal gatavojas kāzām

”Es sāku jaunu dzīvi – bagātu un spilgtu! Kāzās šikošu! Ne velti saka, kā nosvinēsi kāzas, tā arī dzīvosiet. Esmu tā cietis, ka nu vēlos dzīvot laimīgi, bagāti un jautri,” priecājas Gogens.

Slavenība pārdzīvo, lai bijusi sieva, 70 gadus vecā Jekaterina Tereškoviča, neizjauc kāzas, tāpēc noalgojis apsardzes firmu, kas apsargās viņu, līgavu un pašu dzimtsarakstu nodaļu, pēc tam restorānu no bijušās apmeklējuma. Lai viss būtu pozitīvi, uzaicināti ir tikai pāra tuvākie draugi un ģimenes locekļi.

”Katja man visu laiku zvana un pieprasa, lai atceļu kāzas. Jekaterina ir nenormāls cilvēks. Es no viņas baidos. Ka tik viņa neierodas kāzās, lai tās censtos izjaukt. No viņas var gaidīt visu – sapuvušas olas un vecus tomātus. Lai izvairītos no tā visa, noalgoju apsargus,” skaidro Gogens.

Līgavainis savā kāzu dienā nevēlas veltīt mirkļus strīdiem, negatīvām emocijām un policijai. Apsardzes noalgošana izmaksāja nepilnus četrus tūkstošus eiro.

Jau atkal dāma pusmūžā? Iekārojamais Gogens Solncevs sirsnīgā kadrā izrāda savu līgavu
7 komentāri