Iekārojamais Gogens apgalvo, ka kāzas ar bijušās sievas meitu viņam izmaksājušas 61 tūkstoti eiro

6 komentāri
Iekārojamais Gogens apgalvo, ka kāzas ar bijušās sievas meitu viņam izmaksājušas 61 tūkstoti eiro
INSTAGRAM

Šovmena Gogena Solnceva kāzas Krievijas šovbiznesā kļuva par nedēļas apspriestāko notikumu, kas sagādāja nevienu vien šoku arī Latvijā mītošajiem iekārojamā vīrieša atbalstītājiem. Gogens tik tikko spēja izšķirties no sievas pensionāres, kad jau atkal iestūrēja laulības ostā, šoreiz ar bijušās kundzītes meitu!

Gogens nenoliedz, ka kāzām iztērējis paprāvu summiņu vairāk nekā 61 tūkstoti eiro, bet ikvienu centu viņš nopelnījis godīgā ceļā.

Kautiņš, apvainojumi un policija! Iekārojamais Gogens apprec bijušās sievas pensionāres meitu Poļinu

View this post on Instagram

A post shared by Лариса (@buketbezslov)

”Līgavai kleita no tirgus, viss ļoti nabadzīgi.” Viesi neapmierināti ar iekārojamā Gogena Solnceva kāzām

”Kāzām iztērēju aptuveni 61 tūkstoti eiro, visa tā ir mana iekrātā nauda, kas bija paredzēta citam mērķim. Tomēr reizi dzīvē ir vērts iztērēt tādu summu. Līgavas kleitu darināja dizainers, tā izmaksāja gandrīz četrus tūkstošus eiro,” neslēpj Gogens.

Gogens uzskata, ka ir atradis laimi Poļinā, kā nekā viņš jau vairākus gadus bija iemīlējies jaunajā sievietē. Turklāt ar jauno sievu viņiem ir minimāla vecuma starpība, kam ir labi jāietekmē attiecību dinamiku.

”Kāzās viss bija lieliski, ja neskaita Katjas draudzeni Lidiju, kura ieradās. Viņu ielaida apsardze, lai viņa mūs ar skābi aplietu, par laimi trauciņos bija ūdens. Viņu noskaņoja tā, lai tiktu sarīkots skandāls,” skaidro Gogens.

Solncevs visvairāk priecājas, ka kāzas necentās izjaukt bijusī sieva, kuru viņš sauc par neadekvātu cilvēku, jau bez loģiskās domāšanas un pašcieņas, visu sievietē sagrāvis alkohols.

Atgādinām, ka 40 gadus vecis šovmens un 70 gadus vecā Jekaterina laulībā aizvadīja 3.5 gadus.
6 komentāri