Ieilgusi depresija! Pēc šķiršanās no vīra Poļina Gagarina atbrīvojusies no panikas lēkmēm

4 komentāri
Ieilgusi depresija! Pēc šķiršanās no vīra Poļina Gagarina atbrīvojusies no panikas lēkmēm
INSTAGRAM

Dziedātāja Poļina Gagarina 2021. gadā izšķīrās no vīra Dmitrija Ishakova. Mūziķe reti kad runā par pārmaiņām privātajā dzīvē, bet neslēpj, ka šķiršanās nākusi viņai par labu, viņa ir “uzplaukusi” kā sieviete un uzlabojusies arī viņas veselība.

Sarunā ar faniem sociālajā tīklā ”Instagram” Poļina atklāja, ka laulības laikā sākusi slimot ar panikas lēkmēm, bet pēc šķiršanās slimība vienkārši izgaisusi.

Poļinas Gagarinas bijušais vīrs: Nevēlos, lai viņas mīļākais ir līdzās manai meitai

”Vīrietis nedrīkst būt bezjūtīgs, vājš un melīgs.” Gagarina ”iedzeļ” bijušajam saistībā ar vēršanos tiesā

”Lēkmes man bija četrus gadus, ienaidniekam nenovēlētu! Tās piemeklēja mani visur – arī lidmašīnā. Pēc šķiršanās lēkmes izgaisušas, izdaru secinājumus, ka panikas lēkmju pamatā ir ieilgusi depresija un nespēja būt laimīgai,” aizdomājas Poļina.

Pēc šķiršanās bijušie mīlnieki tiesājas par kopīgās meitas aizbildniecību, jo Dmitrijs nevēlas, lai Poļinas jaunais vīrietis ir daļa no viņa meitas dzīves, tāpat viņš vēlas savu atvasi satikt, kad vien viņam ienāk prātā, uzsverot, ka meitene aug ar auklītēm, jo mamma nepārtraukti koncertē.

Dmitrijs labprāt presei stāsta par tiesāšanos, savām vēlmēm, bet Poļina klusē un atsakās sniegt komentārus.

Neskatoties uz tiesas darbiem un nesaprašanos, mūziķe un fotogrāfs pavadījuši dienu kopā, veltot laiku gan kopīgajai meitai, gan Poļinas dēlam, kuru Dmitrijs uztver kā savu.

Poļina un Dmitrijs bija precējušies 6.5 gadus. Tās bija Poļinas otrās laulības.

Šobrīd mūziķe ir attiecībās ar producentu Vladimiru Činjaevu. Fani jau pirms laika izdarīja secinājumus par romānu, paši mīlnieki nav komentējuši attiecību faktu, bet to izdarījis dziedātājas bijušais – apstiprinot romānu.

Video: dziedātāja Poļina Gagarina koncerta laikā izmežģī plecu

4 komentāri