“Iedzēru par daudz un pateicu patiesību.” Tatjana Kravčenko apstiprina, ka nav draudzīgās attiecībās ar seriāla kolēģi

1 komentārs
“Iedzēru par daudz un pateicu patiesību.” Tatjana Kravčenko apstiprina, ka nav draudzīgās attiecībās ar seriāla kolēģi
YOUTUBE

2021. gadā pēc skatītāju lūguma atsākās seriāla “Сваты” filmēšana. Seriāla režisors astoņu gadu garumā dzirdēja neskaitāmus lūgumus par jaunām sērijām un beigu beigās izlēma riskēt un atjaunot populārā seriāla filmēšanu.

Krievijas prese izveidoja interviju ar Vaļas lomas atveidotāju Tatjanu Kravčenko. Sieviete atceras, kā raudājusi, pirms astoņiem gadiem, kad uzzinājusi, ka seriālu vairs nefilmēs un, kā priecājusies, uzzinot, ka pēc tik daudziem gadiem būs turpinājums.

Tatjana neslēpj, ka viņa un Vaļa ir ļoti līdzīgas personības, kā arī dzīvē viņām ir daudz līdzīgu notikumu.

Aktrise atklāj, ka ar seriāla partneri Ludmilu Artemjevu, kura atveido Olgas lomu, viņām nav izveidojušās draudzīgas attiecības. Tikai kadrā viņas ir tuvas un pozitīvas, bet dzīvē Ludmila ir apvainojusies uz Tatjanu viena incidenta dēļ.

“Filmēšana ir filmēšana, bet dzīvē mēs neesam draudzenes, ārpus filmēšanas izvairāmies atrasties līdzās. Man dzimšanas dienā zvanīja žurnālists un prasīja par attiecībām ar Ludmilu, es iedzērusi pateicu visu patiesību. Paliku skaidrā, bet neko mainīt nebija iespējams. Artemjeva izlasīja interviju un apvainojās,” skaidro aktrise.

Seriāla zvaigzne piemetina, ka vienu laiku bija iemīlējusies savā seriāla vīrā un ļoti labprāt atradās viņam līdzās, kaut zināja, ka viņš ir precējies.

Ekrānu zvaigzne pucējās, krāsojās, piedomāja pie fiziskās formas, cenšoties iekarot vīrieša sirdi.

Tatjana aktierim atzinusies mīlestībā, bet viņš noraidījis viņu, sakot, ka šī ir tikai filmēšana, bet ģimene viņam ir uz mūžu.

Ātri vien mīlestība pārgājusi un aktrise sapratusi, ka tās nav bijušas īstas jūtas, bet nespēja iziet no lomas.
1 komentārs